Institut klinické a experimentální medicíny je největší specializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice. Již 50 let se zaměřuje na léčbu kardiovaskulárních chorob, transplantace orgánů, diabetologii a léčbu poruch metabolismu se spádovostí celé České republiky.
IKEM tvoří 4 odborná centra, 8 klinik a 15 odborných pracovišť, základen a laboratoří. Z celkového počtu 1984 pracovníků je více než 372 lékařů a 741 všeobecných sester. Celkem je k dispozici 315 lůžek, z nichž 111 se nachází na jednotkách intenzivní péče.

Asistentka / asistent vedení Kliniky kardiochirurgie

Vedení Kliniky kardiovaskulární chirurgie IKEM přijme do svého týmu Asistentku / asistenta s dlouholetou praxí

Náplň vaší práce:

  • Kompletní administrativní podpora chodu sekretariátu přednosty a kliniky
  • Sjednávání a organizace schůzek, hlášení a porad kliniky
  • Organizační činnost v rámci zahraničních i tuzemských stážistů, komunikace s ostatními institucemi
  • Organizace pracovních cest lékařů včetně související dokumentace
  • Práce v databázích a plánovacích programech (e-Spis, Vema, QI, Zlatokop)
  • Vedení a evidence dokumentace, včetně korespondence v českém i anglickém jazyce
  • Práce s vnitřními směrnicemi, podpora při pořádání seminářů a společenských akcích

Požadavky na pozici:

  • Ukončené VŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost anglického jazky slovem i písmem - využití na denní bázi
  • Praxe na obdobné pozici minimálně po dobu 5 let
  • Pokročilá znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a aktivní přístup k zadaným úkolům
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • Stále se rozšiřující systém benefitů
  • 5 týdnů dovolené + osobní volno 4 dny/rok
  • Ubytování pro mimopražské zaměstnance
  • Možnost dalšího vzdělávání a získávání cenných profesních zkušeností

Nástup 1. 6. 2021 nebo dle dohody

O nás:

Klinika kardiovaskulární chirurgie IKEM představuje špičkové pracoviště v oboru kardiochirurgie s nejdelší tradicí v České republice.
Na moderní a špičkově vybavené klinice našim pacientům poskytujeme komplexní kardiochirurgickou péči s ohledem na nejnovější poznatky vědy.

Společnost
INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY
Adresa
Vídeňská 1958/9, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY, Bc. Vlasta Sovová
Vídeňská 1958, 14021 Praha – Krč, Česká republika
739 387 246