HEMA puls, s.r.o., společnost s více než 15letou tradicí, přijme do svých řad nového kolegu na pozici

PRACOVNÍK VÝROBY, STOLAŘ

Co vás čeká:

· Práce na dílně

· Výroba a kompletace nábytku

· Většinou se jedná o atypickou výrobu

Požadujeme:

· Spolehlivost a chuť pracovat

· Zručnost

· Praxe s montováním nábytku vítána (lze však vše doučit)

Nabízíme:

· Práci na HPP nebo IČO

· Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

· Odpovídající platové ohodnocení + prémie

· Práci v mladém kolektivu, s moderním vybavením

· Firemní vzdělávání a teambuildingy

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na vaše CV!

Společnost
HEMA puls s.r.o.
Adresa
Franzova 969/63, Brno – Maloměřice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 25 000 – 37 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Truhlář, Dělník, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

HEMA puls s.r.o., Bohuslava Hostinská