Insolvenční správce je jeden z procesních subjektů insolvenčního řízení. Hlavními činnostmi insolvenčního správce je nakládání s majetkovou podstatou dlužníka a v případě konkursu odpovědnost za zpeněžení majetku, řešení insolvenčních a dalších sporů, ve kterých se jedná ze strany dlužníka. Cílem činností insolvenčního správce je maximalizovat uspokojení pohledávek věřitelů.

Do naší společnosti insolvenčního správce Indra Šebesta v.o.s. hledáme pečlivého kolegu/kolegyni na manažera insolvenčního správce.

Co vás čeká

Zjišťování majetku dlužníka (lustrace KN, rejstříky, instituce – FÚ, ÚP, OSSZ, apod.), prohlídky majetku od rodinných domků, až po stáje, tj. návštěvy sídla dlužníka, fotodokumentace, převzetí podkladů, obvykle i účetních, zjišťování provozuschopnosti závodu, komunikace se zaměstnanci, soupis majetkové podstaty, někdy počítáš svíčky, pak zase vrtné soupravy, hledáš vozidla...

Komunikace se soudy, věřiteli, třetími osobami – zájemci, znalci, úřady, pokud dlužník podniká

Zpeněžování majetku – inzerce majetku, uzavírání zprostředkovatelských smluv, prohlídky majetku, jednání se zájemci, následné vypořádání výtěžku zpeněžení

Příprava podkladů na přezkumná jednání a první schůze věřitelů

Příprava podkladů pro případné soudní spory

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme cílevědomého, odpovědného, ale i přátelského člověka, který se rád učí novým věcem a snaží se rozvíjet svoje znalosti a zkušenosti.

Dobře se orientuje v účetnictví a excelových tabulkách a právních dokumentech

Co vám můžeme nabídnout

- zaměstnání na HPP

- platové ohodnocení 25 - 35 tis. hrubého

- stravenky

- multisportkartu

- občasný HO

- dovolená, sick day, klouzavá pracovní doba

Společnost
Indra-Šebesta v.o.s.
Adresa
Čechyňská 361/16, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Právník, Referent, Exekutor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Indra-Šebesta v.o.s., Iveta Motyčková
00420731507908