Společnost Element Metech je kalibrační laboratoř akreditovaná společností ČIA. Hlavní činností společnosti je ověřování, kalibrace a servis elektronických měřicích přístrojů většiny světových výrobců.

Jsme mezinárodní společnost se sídlem ve Švédsku a mnoha pobočkami po Evropě.

V současné době hledáme do našeho týmu novou posilu na pozici:

Logistik + Kalibrační technik měřících přístrojů el.vel.=2v1

Pozice je určena pro ty, které láká rozmanitá práce logistika, technika, kombinovaná s drobnou administrativou a údržbou objektu. A pokud máš vystudovaný elektro obor, pak jsi zde správně!

Co vás čeká na pozici Logistika:

  • Fyzický příjem přístrojů a zaevidování nové zakázky do systému.
  • Zodpovědnost za sběr, naskenování, uložení a distribuci dokladů vztahujících se k zakázce (objednávka, dodací listy, kalibrační certifikáty,..)
  • Balení přístrojů a příprava pro odeslání/expedici
  • Objednání přepravců nebo rozvoz přístrojů firemním autem (ČR, zahr.)
  • Zodpovědnost za 2 firemní auta, lehká údržba objektu
  • Objednávání náhr.dílů atp.
  • Drobné administrativní práce
  • Neustálá komunikace s ostatními kolegy (Prodej, Technici, Finance)

Co vás čeká na pozici Kalibračního technika:

  • Postupné zaučení se do kalibrací elektronických měřících přístrojů (multimetry, osciloskopy, analyzátory signálu a jiné).
  • Občasné pracovní cesty v ČR i zahraničí
  • Jedná se o velmi zajímavou práci s elektronickými měřícími přístroji většiny světových výrobců (Keysight/Agilent, Rohde&Schwarz, Anritsu a mnoho dalších).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ nebo vyučení s elektrotechnickým zaměřením - nutná podmínka
  • AJ na základní úrovni
  • MS Office – dobrá znalost Excelu
  • Zkušenosti s elektronickými měřícími přístroji (multimetry, osciloskopy, analyzátory signálu) výhodou
  • Samostatnost a flexibilita, spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zajištění školení pro získání Vyhlášky č. 50/1978 Sb. (je ale potřeba mít vystudovaný el.obor, který absolvování Vyhl.50 umožňuje!)
  • Jsme součástí mezinárodní firmy. Naše pobočka v ČR má do 10 zaměstnanců s přátelským prostředím.
  • Pracujeme v moderně vybavených laboratořích.
  • K dispozici je i kuchyně s kafeterií.

Další benefity:

  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál (nadlimit-plně hrazeno)
  • karta Benefit Plus
  • Občerstvení na pracovišti
  • Notebook, služební telefon
  • Školení

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině (příp. i angličtině), prosím, zašlete kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nástup dle dohody s kandidátem.

V případě, že se Vám neozveme do 2 týdnů, nepostoupili jste do užšího výběru.

Společnost
Element Metech s.r.o.
Adresa
Toužimská 767, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Elektrotechnika a energetika, Elektromechanik, Elektrotechnik, Logistik, Technik, Specialista logistiky, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.