Jsme personálně poradenská společnost zaměřená na executive search a poradenství v oblasti HR. Spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními klienty, kterým zajišťujeme komplexní a na míru šitý personální servis. Stavíme na dlouhodobém partnerství jak s klienty - obchodními partnery, tak s kandidáty.

Web & Project Manager

Pro našeho významného klienta, společnost s dlouhodobým působením na trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Web & Project Manager do oddělení digitálního marketingu.

Náplň práce:

  • Denní supervize, správa a aktualizace obsahu webu společnosti, společně s prodejní aplikací B2C, B2B a dalšími souvisejícími aplikacemi
  • Denní kontrola toho, zda obsah webu je aktuální (platnost speciálních nabídek, promo a marketingových akcí apod.)
  • Tvorba a prezentace návrhů pro vylepšení webu
  • Vyhodnocování návštěvnosti stránek
  • Supervize projektů a monitoring jejich progresu, hlídání úkolů a termínů
  • Aktivní spolupráce napříč odděleními a vedení web administrátorky
  • Komunikace s dodavatelskými agenturami
  • Práce se systémem HelpDesk (nahlašování chyb, kontrola stavu úkolů, zajištění procesu kontroly měsíčních výkazů)

Váš profil:

  • Máte zkušenosti minimálně 5 let z obdobné pozice
  • Ovládáte HTML, CSS, základy JS, máte zkušenosti s prací v CMS systému
  • Snadno se orientujete v problematice SEO, online marketingu, Google Analytics
  • Umíte pracovat s Google Tag manažerem
  • Orientujete se v projektovém řízení a máte povědomí o PM metodikách
  • Máte vystudovanou SŠ/VŠ, nejlépe technického typu
  • Anglický jazyk ovládáte na komunikační úrovni
  • Umíte si zorganizovat práci
  • Dokážete efektivně komunikovat
  • Jste samostatný/á, svou práci děláte pečlivě a máte k ní zodpovědný přístup

Nabídneme Vám:

  • Různorodou a kreativní práci
  • Zázemí silné společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Podpora vzdělávání a rozvoje (školení, konference)
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost pracovní seberealizace

V případě, že Vás nabídka zaujala, se budeme těšit na Vaše CV s krátkým představením.

Společnost
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Project Manager, Specialista marketingu, Webdesigner, Online Marketing, Webový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.