Jsme ENERGO-PRO, nadnárodní energetická skupina z České republiky. Jádro našeho byznysu tvoří zejména hydroenergetika (provozujeme 34 vodních elektráren), distribuce elektřiny (obsluhujeme téměř 2,5 milionu zákazníků), výroba vodních turbín a dodávky technologických řešení pro vodní elektrárny. Pobočky a firmy skupiny najdete na 4 kontinentech, naši zaměstnanci, kterých je více než 9000, sídlí v Praze, Lublani, Sofii, Varně, Tbilisi, Ankaře, ale také v Brandýse nad Labem či v Blansku.
A pro kancelář v Blansku, kde pracuje náš tým vývojářů, techniků, konstruktérů, nákupčích, účetních a projektových manažerů, hledáme novou posilu!

HR Specialist

Hledáme HeRo SPECIALISTU. Jsi to právě ty?

Naše kolegyně Lucka si užívá mateřské radosti a tak na dobu její nepřítomnosti hledáme parťáka/parťačku k doplnění našeho personálního týmu. V kanceláři se na tebe bude těšit Katarína a dalších více než 200 kolegů z české části skupiny ENERGO-PRO.

Na této pozici tě čekají rutinní věci, které se dějí opakovaně každý měsíc, ale také nárazovky, které je potřeba řešit obratem. Výhodou je, že nebudeš cílit pouze na jednu část, ale ve tvé kompetenci bude od všeho něco…Můžeš se podílet na maličkostech i na velkých věcech.

Práci u nás zvládneš a bude tě bavit, pokud:

 • máš znalosti a zkušenosti v HR oblasti,
 • baví tě starat se o lidi, být v každodenním kontaktu s kolegy na pracovišti, nacházet řešení ve složitých situacích a občas improvizovat;
 • zvládneš pracovat na více úkolech současně a umíš si práci zorganizovat tak, aby byla hotová včas;rád/a pracuješ v týmu a užíváš si spolupráce, ale stejně tak se nezalekneš samostatné práce, za kterou budeš mít zodpovědnost;
 • jsi dobrý pozorovatel, umíš vyhodnocovat, inspirovat se a přemýšlet, co je potřeba zlepšit.

Bude se ti hodit:

 • schopnost práce s daty a excelem. Není potřeba být IT guru, ale umět se v programu orientovat a ulehčit si tím práci;
 • znalost a zkušenost s užíváním veškerých kanálů potřebných k výběru nových lidí, včetně sociálních sítí;
 • řidičský průkaz, třeba k tomu, aby sis mohl/a půjčit služební auto a zajet zařídit externí akce, vyřídit agendu na úřadech.


Co tě čeká?

 • Zajistíš nábor i onboarding – od tvorby inzerce, vedení pohovorů až po koordinaci hladkého nástupu nových kolegů;
 • povedeš docházku a připravíš podklady pro mzdy pro naši externí mzdovou účtárnu;
 • budeš mít zodpovědnost za agendu vzdělávání;
 • čeká tě také HR administrativa spojená s přípravou různých pracovněprávních dokumentů a interních předpisů;
 • budeš podporou jak pro kolegy v kanceláři, tak i pro naše montéry na elektrárnách, především ve zpracování cesťáků a vedení měsíčních pracovních výkazů v excelu,– takže to chce trpělivost a značnou pečlivost;
 • možná tě nadchne možnost vymýšlet akce a podílet se na plánování a organizaci vánoční párty nebo společných firemních akcí.

Co můžeš čekat od nás?
Ze začátku to projdeme spolu, postupně získáš jistotu a třeba si najdeš svůj vlastní styl. Pokud sem vneseš novou energii a nápady, které nám zlepší pracovní prostředí nebo zefektivní práci, tak je rádi společně s tebou zrealizujeme.

Nelákáme na hromadu benefitů, největší přednost vidíme v práci, která baví a ve které vidíš užitek a smysl. Přesto třešničky na dortu máme a můžeš se těšit třeba na:

 • flexibilní pracovní dobu a 25 dní dovolené;
 • stravenkový paušál a osvěžení na pracovišti dle chuti;
 • jazykové kurzy a další podporu ve vzdělávání, které tě bude bavit;
 • multisport kartu, kterou využiješ všude v ČR a nejen na pohyb (až tu s námi nebude Covid);
 • a to nejdůležitější – přátelské kolegy a kolegyně.

Když to přepočítáš a vše do plusu vychází, tak nám napiš o sobě pár vět, proč tě nabídka zaujala a k tomu připoj CV nebo odkaz na LinkedIn+ kontakt, ať se ti můžeme ozvat.


Informace o pozici

Společnost
ENERGO - PRO a.s.
Adresa
Blansko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Personalistika a HR, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ENERGO - PRO a.s., Martina Ochotná, HR specialistka
+420 734 285 437 email: m.ochotna@energo-pro.com