Jsi kreativní, dokážeš popsat technický produkt a orientuješ se v současných trendech marketingu? Nejsou ti cizí pojmy jeko je SEO nebo PPC? Tak mi určitě neváhej zaslat svůj životopis!

Náplň práce:

* spolupráce na návrzích nových marketingových kampaní a jejich realizace
* spolupráce na tvorbě marketingových materiálů pro prezentaci společnosti (veletrh, reklamní předměty, propagační materiály, apod.)
* administrace sociálních sítí, emailových kampaní, firemních webových stránek , apod.
* analyzovat efektivitu kampaní a vyhodnocovat potřeby zákazníků

Požadujeme:

* SŠ / VŠ (v oblasti marketingu výhodou)
* min. 2 roky praxe v marketingu
* anglický jazyk na pokročilé úrovni
* cit pro stylistiku, kreativní myšlení
* ŘP sk. B
* výborné organizační a komunikační dovednosti
* samostatnost, spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme:

* 5 týdnů dovolené
* 13. plat
* pružná pracovní doba
* příspěvek na stravování
* příspěvek na výuku cizích jazyků
* pracovní pomůcky i k soukromému využití

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Tato pracovní nabídka je vhodná pro pozice: programátor, developer, vývojář se znalostí technologií c#, asp.net, .net core, winforms, wpf, mvc, react, angular, webforms, ms sql, unit test a podobnými.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.