Společnost AUTO IN s.r.o. přijme Vedoucího servisu na pobočku v Praze.

Pracovní náplň:

  • Pravidelné sledování vývoje ekonomických ukazatelů servisního oddělení.
  • Zodpovědnost za plnění stanovených cílů pro servisní oddělení.
  • Monitoring stavu technologického vybavení servisu, zajištění pravidelných revizí a návrh na údržbu či opravu.

Odborné požadavky:

  • Dokončené středoškolské vzdělání
  • Praxe v oboru výhodou
  • Uživatelské znalosti PC
  • Organizační a koordinační schopnosti
  • Srozumitelná a jasná komunikace, schopnost prezentace

Všeobecné požadavky:

  • Řízení a vyhodnocování veškeré činnosti oddělení servisu.
  • Zajištění realizace servisních zakázek a komunikace se zákazníkem.
  • Efektivní využití kapacity servisu.

Nabízíme:

  • Pružná pracovní doba
  • Zázemí silné a prosperující společnosti s možností kariérního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Další vzdělávání v oboru dle individuálních potřeb
  • Dotované závodní stravování
  • Volné vstupy na přední sportovní utkání
  • Firemní akce a další…

Nástup možný ihned.

Společnost
AUTO IN s.r.o.
Adresa
V Oblouku 731, Průhonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Auto - moto, Servisní technik, Přijímací technik, Vedoucí servisu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AUTO IN s.r.o., Radek Lenoch