Oblastní charita Jičín vyhlašuje výběrové řízení na pozici

uklizeč / uklizečka

Od uchazečů požadujeme:

  • Min. základní vzdělání
  • Organizační schopnosti
  • Samostatnost a odpovědnost

Vhodné pro osoby se sníženou pracovní schopností

Náplň práce:

  • Úklid kancelářských prostor 1x týdně 4 hodiny

Co nabízíme:

  • Smlouvu na jeden rok.
  • Možnost nástupu do zaměstnání ihned.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení

V případě zájmu volejte tel.: 735 747 407

Společnost
Oblastní charita Jičín
Adresa
Husovo náměstí 36, Lomnice nad Popelkou
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, mentálně postižení, tělesně postižení, ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.