Společnost CarTec Group je se svými pobočkami v 5ti městech ČR největším prodejcem vozů BMW v České republice. Naší filozofií je poskytování nadstandardních služeb našim klientům, které odpovídají prémiové značce BMW. Jsme stabilní společností a děláme maximum pro neustálý rozvoj firmy i lidí uvnitř a tím i společný růst.

Pro naši pobočku CarTec Praha právě hledáme posilu do týmu. Pokud jste pozitivní osoba, máte rádi každodenní kontakt a komunikaci s lidmi, v kolektivu se cítíte jako ryba ve vodě, jen tak Vás něco nerozhodí a přirozený úsměv na tváři jen tak neztrácíte, pak čtete dál…

Řidič/Logistik

Co Vás čeká a co budete mít na starosti:

  • Zajišťovat přepravu vozů a pick up servis
  • Vedení veškeré administrativy spojené s přepravou vozů
  • Starost a údržba vozu Mercedez – Benz Atego
  • Podpora servisního týmu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Řidičský průkaz skupiny C + E a profesní způsobilost řidiče kamionu
  • Zkušenosti v oblasti přepravy vozů podmínkou
  • Flexibilitu, odpovědnost, spolehlivost
  • Profesionální a příjemné vystupování
  • Znalost administrativy spojené s mezinárodní dopravou
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny podmínkou

Co vám můžeme nabídnout:

  • HPP na dobu určitou s tříměsíční zkušební dobou (s možností prodloužení na neurčitou)
  • Řízení nového nákladního vozu značky Mercedes - Benz Atego
  • Společnost s českým vlastníkem zastupující značky BMW, MIN a Rolls – Royce Motor Cars
  • Motivační a zajímavé platové ohodnocení
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Slevy na nákup v Lifestyle shopu BMW
  • Zaměstnanecká sleva při koupi vozu BMW nebo MINI
  • Přátelský kolektiv a pěkné pracovní prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Místo výkonu práce: Praha

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete svůj životopis a popisem Vašich zkušeností a praxe v automobilové přepravě.

Společnost
CarTec Praha s.r.o.
Adresa
Průběžná 3123/80, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Služby, Auto - moto, Dispečer, Logistik, Řidič, Speditér, Závozník, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CarTec Praha s.r.o., Eva Vařejková