NÁKUPČÍ

Chcete pracovat pro dynamickou a úspěšnou společnost? Máte praxi v oblasti nákupu? Jste pečlivá, zodpovědná a samostatná osobnost?

Tak potřebujeme právě Vás!

Jsme jeden z největších distributorů chemikálií ve střední Evropě. V roce 2021 jsme oslavili 28 let od založení společnosti.

Pracovní náplň:

- vedení strategického a operativního nákupu
- rozvoj současných vztahů s dodavateli v ČR i zahraničí
- aktivní vyhledávání nových dodavatelů
- sjednávání cen, dodacích a platebních podmínek, uzavírání smluv s dodavateli
- komplexní optimalizace logistiky nákupu

Kvalifikační požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání
- prokazatelná praxe na pozici nákupčího
- aktivní znalost AJ slovem i písmem podmínkou
- zkušenost s nákupem chemikálií – velkou výhodou
- schopnost vyjednávání, tah na branku, komunikativnost, samostatnost
- odolnost vůči stresu
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), ochota cestovat

Nabízíme:

- motivační mzdové ohodnocení
- zázemí prosperující společnosti na trhu
- služební automobil, notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravu
- možnost seberealizace, profesního a osobního rozvoje

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Společnost
VIA-REK, a.s.
Adresa
Ol. Blažka 145, Rájec-Jestřebí – Rájec
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Chemický průmysl, Nákup, Prodej a obchod, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel