Společnost SYNPRO, s.r.o., významný dodavatel zahradních, komunálních, vinohradnických, zemědělských a dalších strojů, hledá pracovníka na rozšíření svého stávajícího týmu.

Obchodní zástupce pro prodej komunální a úklidové techniky

Do naší společnosti SYNPRO, s.r.o., zabývající se distribucí komunální a zahradní techniky, hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

"Obchodní zástupce pro prodej komunální a úklidové techniky"

Co vás čeká:

  • Zajištění kontaktu s potenciálními i stávajícími klienty
  • Vedení obchodních jednání
  • Tvoření a předkládání obchodních nabídek
  • Zajištění skutečné realizace obchodu
  • Udržování a prohlubování obchodních vztahů se zákazníky
  • Reprezentování společnosti SYNPRO, s.r.o.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Obchodní zkušenosti a silnou orientaci na zákazníka
  • Vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • Flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, orientaci na výsledek
  • Proaktivní přístup a chuť se rozvíjet
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalitu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Angličtina mírně pokročilá

Co vám můžeme nabídnout:

  • Motivující finanční ohodnocení až 50.000 Kč
  • Služební auto, notebook, telefon
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Malý a především přátelský kolektiv
  • Šéf se kterým je dobrá domluva
  • Občerstvení na pracovišti

Lokalita působěni:

  • Jihomoravský kraj

Nástup:

  • Co nejdříve, případně dle dohody

Společnost
SYNPRO, s.r.o.
Adresa
Podivínská 1559, Velké Bílovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 15 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Výroba a průmysl, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

SYNPRO, s.r.o., Iveta McLeod