Jsme mladým progresivním týmem, který si na trhu snaží vytvořit pozici kvalitního a spolehlivého dodavatele klimatizační techniky. V tomto oboru chceme svým přístupem jednoznačně vynikat.

Klimatizační technik

Co vás čeká:

Naše společnost se zabývá montážemi a servisem klimatizačních zařízení. Hledáme do týmu kolegu, který bude manuálně zručný a bude mít zájem se učit novým věcem a postupům. Nový kolega se bude podílet na montážích a servisu klimatizací.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
  • manuální zručnost technického zaměření
  • aktivní řidič - průkaz sk. B
  • spolehlivost a čistý trestní rejstřík
  • časová flexibilita

Další požadavky, které jsou výhodou nikoliv nutností:

  • výuční list nebo maturitní vysvědčení v oboru: Mechanik chladících zařízení, Elektrikář.
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. §6
  • svářecí průkaz ZG1
  • praxe v oboru klimatizace (chlazení) a vzduchotechniky
  • certifikát F-plyny kategotie I.

Co vám můžeme nabídnout:

Práci ve firmě kde si zaměstnanců vážíme. Vše ostatní se odvíjí od šikovnosti a zapálenosti pro naši věc.

Hledáme stabilního zaměstnance na dlouhodobou spolupráci.

Nástup možný ihned.

Tešíme se na vaše životopisy!

Společnost
ENCOFA SERVIS, s.r.o.
Adresa
Příční 118/10, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér, Instalatér/topenář, Revizní technik, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.