Hledáme do týmu posilu na pozici Projektant pozemních staveb/ Konstruktér.

Co vás čeká

Náplní práce bude dle zkušeností a zaměření –tvorba výkresové dokumentace, projekční dokumentace DSP, DPS, engineering, koordinace profesí a řešení technických a architektonických detailů včetně výrobní dokumentace interiérových prvků. Kontrola na stavbě, ve výrobě nebo u dodavatelů. To vše dle zkušeností samostatně, nebo pod dozorem. Dále 3D modelování a vizualizace exteriér, interiér, případně tvorba architektonické studie – vše dle profilu kandidáta.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ stavební, obor pozemní stavby, nebo obor pozemní stavby a architektura.
  • Praxe nebo zkušenost s předprojektovou fází až po realizaci staveb, včetně spolupráce a koordinace s dodavateli staveb výhodou, ne nutností - zaučíme.
  • Požadujeme samostatnou práci v software Archicad 18 a vyšší, základní 3D modelování pro dosažení výstupů rozsahu technické dokumentace, 3Dmax a BIM výhodou.
  • Technické znalosti v oboru, znalost odborné terminologie a obecný přehled ve stavebnictví.
  • Zájem o obor a o stálé zlepšování našich produktů.
  • Samostatnost a pro-aktivita při hledání správných řešení.
  • Spolehlivost, pečlivost, svědomitý přístup k práci, zodpovědnost, příjemné vystupování.
  • Znalost práce s MS Office (především MS Excel)
  • ŘP skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

Archicad a BIM na profesionální úrovni, autorizace v oboru pozemních staveb/statiky a dynamiky staveb.

Co vám můžeme nabídnout

  • Samostatnou práci v rozvíjející společnosti
  • Práci na dobu neurčitou
  • Motivující finanční ohodnocení na základě Vašich znalostí a dovedností
  • Mobilní telefon a notebook
  • 25 dnů dovolené
  • Karta Multisport
  • Stravenky

Nástup je možný od května, případně dle domluvy.

Pokud vás tato pozice zaujala, ozvětě se nám. Těšíme se na vás.

Společnost
KTK CONSTRUCT s.r.o.
Adresa
Petržílkova 2705/32, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá) nebo Ruština (Základní)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KTK CONSTRUCT s.r.o., Cristian Tiple
608 217 777
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.