Co Vás čeká

Hledáme do našeho skladu kolegu na pozici skladník/manipulant. Rosteme a potřebujeme pečlivé a rychlé ruce na balení balíčků pro naše zákazníky. Jedná se o práci na plný úvazek v Brně Novém Lískovci.

Požadujeme:

  • Samostatnost a používání selského rozumu, čti: nebýt robot, který se na vše opakovaně ptá.
  • Umět držet dlouhodobě vysoké pracovní nasazení (ne jen na začátku).
  • Předešlá praxe ve skladu - tu oceníme vyšším nástupním platem.
  • 100% spolehlivost a ochota "kopat" za naši firmu.
  • Efektivnost při práci (čti rychlost).
  • 100% zdravotní stav.

Co vám můžeme nabídnout

V první řadě nabízíme jistotu, kde eshopu se žádný lockdown netýká a není možné, že nás jakkoliv vládní opatření omezí na provozu firmy. Jsme team lidí, kteří si navzájem pomáhají, je nás 17 a zakládáme si na tom, že v práci musíte být teamovým hráčem a na pracovišti musí vládnout příjemná pozitivní energie. Nabízíme práci kousek od centra Brna v rostoucí firmě, kde se k sobě chováme fair. Pracujeme běžnou pracovní dobu od pondělí do pátku od 8.00 do 17.00. Postupy v našem skladu Ti rádi ukážeme a předvedeme. Těším se na Vás, majitel firmy Ing. Karel Šudák.

Společnost
Ahifi
Adresa
Rybnická 531/107, Brno – Nový Lískovec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ahifi s.r.o., Karel Šudák
607 383 838