Do úspěšné a především stabilní IT společnosti hledáme šikovného programátora se znalostí programovacího jazyka C#. Pokud máš ale i zkušenosti s jinými jazyky jako C / C++, Python, tak i tak se na tebe rádi podíváme :)

Náplň práce:

* vývoj aplikací v C#
* práce na zajímavých projektech v oblasti IT
* vývoj systémů na základě .NET
* vývoj rozsáhlých desktopových aplikací

Požadavky:

* SŠ / VŠ se zaměřením na IT
* znalost programování v jazyce C#
* znalost ASP.NET nebo WPF - budeme za to velmi rádi
* znalost SQL výhodou
* zkušenost s komerčním vývojem
* znalost HTML5, CSS, JavaScript výhodou

Benefity:

* možnost nadpůrměrného finančního ohodnocení
* 5 týdnů dovolená
* firemní notebook a telefon
* stravenky
* jazykové firemní kurzy
* práce se zajímavými technologiemi
* stabilní zázemí české společnosti
* příjemné pracovní prostředí
* 13. plat

Společnost
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Adresa
Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, .NET vývojář, C# vývojář, Embedded vývojář, C++ vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.