Hledáme do týmu posilu na pozici Grafik / Webdesigner.

Co vás čeká

  • Částečně administrátorská činnost, Excel, World, Powerpoint
  • Příprava, vedení a vyhodnocení vlastních reklamních kampaní na e-shopů, a na sociálních sítích
  • Tvorba webových banerů a různých marketingových podkladů.
  • Zpracování nabídkových listů do PDF a jiných formátů
  • Práce s produktovou fotografií (ořez, retuš, barvy, atd..)
  • Občasná práce v terénu.
  • Spolupráce na kreativních konceptech, vizuálech společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Minimálně SŠ vzdělání (nejlépe uměleckého směru)
  • Výbornou znalost grafických aplikací Photoshop, Indesign, Illustrator.
  • Uvítáme vysokou kreativitu a výtvarné nadání, požadujeme samostatnost a nadšení pro práci.
  • Komunikativnost
  • Schopnost a ochota pracovat v týmu, ale i samostatně
  • Zodpovědný přístup a selský rozum
  • Aktivní řidič (vlastní vůz není podmínkou)
  • Dobrá orientace na sociálních sítích

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Zkušenosti s focením produktové fotografie
  • Znalost fungování e-shopů, kampaní a propagací
  • Znalost s předtiskovou přípravou
  • Velkou výhodou je pracování v 3D, videa, jednoduché animace - (znalost konkrétního programu je na uživateli)

Co vám můžeme nabídnout

  • Samostatnou práci v rozvíjející společnosti
  • Práci na dobu neurčitou
  • Motivující finanční ohodnocení na základě Vašich znalostí a dovedností
  • Mobilní telefon a notebook
  • 25 dnů dovolené
  • Multisport karta
  • Stravenky

Nástup od května, případně dle domluvy.

Pokud vás tato pozice zaujala, dejte o sobě vědět a ozvětě se nám. Těšíme se na vás.

Společnost
KTK CONSTRUCT s.r.o.
Adresa
Petržílkova 2705/32, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá) nebo Ruština (Základní)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost delšího neplaceného volna, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Stavebnictví a reality, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Webdesigner, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KTK CONSTRUCT s.r.o., Cristian Tiple
608 217 777