Hledáme do týmu posilu na pozici Rozpočtář / přípravář.

Co vás čeká

  • Technická a ekonomická příprava staveb.
  • Příprava a kontrola výkazu výměr.
  • Tvorba rozpočtu během všech fází projektů.
  • Tvorba cenových nabídek dle projektové dokumentace a rozpočtů.
  • Poptání zhotovitelů, analýza nabídek a obj. materiálů, soupis materiálů, nastavení objemu dodání materiálu.
  • Kontrola návrhu technického řešení zakázek.
  • Zpracování odhadu investičních nákladů zakázek.
  • Komunikace se subdodavateli.
  • Kalkulace změn během výstavby na základě údajů od stavbyvedoucích.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Min.SŠ vzdělání stavebního zaměření
  • Práce s PC, Excel, Word, URS, Kros, Callida
  • Praxe minimálně 3 roky na pozici Rozpočtáře
  • Čtení stavebních výkresů
  • Kladné reference
  • Výhodou je zkušenost z velké firmy (ne podmínkou)
  • Vysoké pracovní nasazení, preciznost, analytické a logické myšlení
  • Schopnost převzít zodpovědnost za svěřené projekty
  • Technické myšlení a smysl pro detail
  • Zájem dále se rozvíjet v oboru
  • Práce v terénu
  • Řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout

  • Samostatnou práci v rozvíjející společnosti
  • Práci na dobu neurčitou
  • Motivující finanční ohodnocení na základě Vašich znalostí a dovedností
  • Mobilní telefon a notebook
  • 25 dnů dovolené
  • Karta Multisport
  • Stravenky

Nastup od května, případně dle domluvy.

Pokud vás tato pozice zaujala, dejte o sobě vědět a pošlete nám životopis. Těšíme se na vás.

Společnost
KTK CONSTRUCT s.r.o.
Adresa
Petržílkova 2705/32, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Ruština (Základní) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KTK CONSTRUCT s.r.o., Cristian Tiple
608 217 777
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.