Od roku 2007 se zabýváme zajištěním dodávky telekomunikačních služeb prostřednictvím optických vláken instalovaných do jednotlivých domů v Praze. Od roku 2014 spolupracujeme s firmou Poda a.s., která je v této oblasti lídrem. Naším společným cílem je zajištění dodávky telekomunikačních služeb prostřednictvím nejmodernější optické technologii, jaká je v současné době dostupná.

Asistent obchodníka, 18-25 000 Kč/měs. Nástup možný ihned

Výborně placená spolupráce na rozvoji moderní optické sítě v lokalitě Praha

Od roku 2014 spolupracujeme s firmou PODA a.s., která má již 20 let zkušeností v telekomunikacích a je lídrem na trhu optických přípojek v ČR. Pro vstup na pražský trh hledáme komunikativní kolegy a kolegyně, kteří rozumí lidem, nebojí se komunikovat a fandí moderním technologiím.

Nabízíme

  • Aktivní účast na rozšíření nejmodernějšího optického internetu v lokalitě Praha.
  • Zajímavé finanční ohodnocení a dostatek času pro osobní i profesní růst.
  • Přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou

Náplň práce

  • Budete mít na starosti samostatné dílčí projekty, nebo koordinovanou práci v týmu.
  • Zajišťování termínů konzultací v přidělených objektech ( nejedná se o prodej služeb)
  • Vyjednávání podmínek připojení optické sítě pro koncové uživatele.
  • 90% práce se odehrává v terénu (pouze Praha)

Požadujeme

  • Český jazyk slovem i písmem - rodilý mluvčí.
  • Čistý rejstřík trestů
  • Dodržování minimální pracovní doby, která je od pondělí do pátku v čase od 16. do 20:00. Pracovat lze i v dřívějších hodinách.

Nástup možný ihned.

Další informace se dozvíte na případném pracovním pohovoru, kterým Vás provede personalista Antonín Scholaster.

Společnost
APsystem s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 200 – 350 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Obchodní zástupce, Direct Marketing, Marketingový výzkum
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 12.4.2021 – 31.12.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.