Pro našeho významného klienta, stabilní strojírenskou společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Finanční manažer

Náplň práce:

- Zajištění reportů a finančních analýz pro management společnosti

- Analýza týdenních a měsíčních výsledků

- Příprava příslušných podkladů pro rozpočty a forecasty

- Měsíční/čtvrtletní/roční uzávěrky

- Příprava podkladů pro interní audity, případně další audity ve skupině

- Kontrola nákladů, schvalování výdajů

- Správa cash flow, investičních projektů

- Příprava ad-hoc analýz

- Vedení týmu 2 podřízených

Požadujeme:

- VŠ vzdělání ve finanční oblasti

- Minimum 5 let praxe na obdobné pozici

- Znalost účetní a daňové problematiky

- Pokročilá znalost MS Office

- AJ na dobré úrovni (jak mluvená, tak písemná forma)

- Schopnost práce jak samostatně tak ve skupině

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení s ročními bonusy

- Osobní automobil i pro osobní účely

- Zázemí mezinárodní, stabilní a rychle rostoucí společnosti

- Podpora rozvoje a vzdělávání na dané pozici

- Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, sick days, dotované stravné, příspěvek na penzijní pojištění, cafeterie atd.)

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Společnost
JOBSTART s.r.o.
Adresa
okres Rychnov nad Kněžnou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura