Jsme součástí unikátní skupiny zařízení, která pomáhají dětem a dospělým klientům přiblížit se běžnému způsobu života. Do našeho týmu školy Slunce hledáme kolegu/yni na pozici

Údržbář - řidič

Budete pracovat jako údržbář - řidič ve škole Slunce, která vzdělává žáky se speciálními potřebami.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Měl/a byste být multifunkční, nemusíte umět všechno, co požadujeme, ale potřebujeme, abyste uměl/a věci zařídit. To je pro nás důležité. Jak se říká, hledáme osobu, která "umí devatero řemesel", organizačně zdatnou, která má přehled o oboru. Měl/a byste být schopný/á technicky zabezpečovat objekt, provádět drobné (provozně technické) práce, udržovat zahradu, sekat trávu, zajistit provoz vybraného zařízení. Pro nás důležitou podmínkou je řidičák (minimálně sk. B - aktivní řidič), protože budete často přejíždět mezi našimi objekty a řídit malou dodávku. Hledáme člověka manuálně zručného, flexibilního, zodpovědného, komunikativního, zkušeného řidiče a schopného pracovat v kolektivu.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou bude, pokud budete moci využít Vaší dosavadní praxe v údržbě a technické správě budov. Také byste měl/a mít pozitivní vztah k dětem i dospělým se zdravotním postižením. Uvítáme člověka z blízkého okolí (Stochov atd.), který zná region.

Co Vám můžeme nabídnout

Smysluplnou práci, která bude vidět, příjemný kolektiv, neformální přátelské prostředí, kde si vycházíme vzájemně vstříc, zázemí stabilní neziskové organizace, mzdové ohodnocení odpovídající platovým tabulkám ve školství (nástupní mzdu 22 000 Kč). Dobrý pocit, že dělám pro děti a dospělé, kteří to ocení. Vhodné i pro osoby s částečným invalidním důchodem. Nástup možný od poloviny srpna.

Bližší informace o naší organizaci najdete na www.slunce.info

Další informace o nás najdete na našich webových stránkách www.slunce.info. Rozhodnete-li se ucházet o tuto pozici, zašlete nám, prosím, Váš životopis a uznáte-li to za vhodné, můžete nám poslat i motivační dopis. Reakci z naší strany očekávejte do 14 dnů. Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.


Informace o pozici

Společnost
Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.
Adresa
Hornická 410, Stochov
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Vzdělávání a školství, Domovník/správce objektu, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro důchodce.


Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.