Tým Deloitte Digital nabízí služby klientům z různých odvětví a pomáhá tak implementovat či inovovat procesy u klientů. Hledáme aktuálně nového kolegu či kolegyni, který/á se společně s námi bude věnovat práci na projektech. Pokud tě zajímá propojení technologií a marketingu, tak neváhej a pošli nám svůj životopis!

Jaká bude tvoje náplň práce:

  • Zpočátku budeš podporou pro seniornější kolegy
  • Postupně se budeš učit novým věcem a profilovat se, abys mohl/a v budoucnu vést své vlastní projekty
  • Pravidelně se budeš účastnit interních či klientských schůzek, a pokud bude potřeba, uděláš z nich zápis
  • Budeš asistovat při zadávání práci vývojářům přes různé nástroje
  • Budeš se podílet na kreativních řešeních včetně produkce a postprodukce

Jaké zkušenosti bys měl/a mít:

  • Máš již zkušenost z digitální agentury a firemního prostředí po dobu minimálně 1 roku
  • Chceš se dozvědět více o technologiích a vývoji aplikací
  • Máš zájem o marketing a projektový management
  • Jsi samostatný/á a zvídavý/á a chceš se učit novým věcem
  • Mluvíš plynně anglicky či jiným jazykem
  • Nebojíš se komunikovat s klienty

Co ti nabídneme a na co se můžeš těšit:

  • Příležitost spolupracovat s opravdovými experty v daném oboru
  • Flexibilní pracovní dobu a dlouhý seznam dalších super benefitů
  • Přátelská týmová atmosféra s mladými a inspirativními lidmi, kteří mají rádi svou práci
  • Možnost home office či práce v našich moderních kancelářích

Společnost
Deloitte
Adresa
Italská 2581/67, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Project Manager, Marketingový výzkum, Specialista marketingu, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.