FARMTEC, a.s. patří mezi přední společnosti podnikající v oboru investic do živočišné výroby a obnovitelných zdrojů energie. V současné době máme na území ČR 4 oblastní ředitelství a dále 1 zahraniční dceřinou společnost.

Veškeré naše úsilí směřuje k tomu, abychom byli svým zákazníkům silným a stabilním partnerem a pro své zaměstnance důvěryhodným a motivujícím zaměstnavatelem.

Jsme součástí koncernu AGROFERT, a.s.

STAVEBNÍ PROJEKTANT

Pro naši pobočku v Uherském Hradišti hledáme nové kolegy na obsazení pozice STAVEBNÍ PROJEKTANT.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ (stavební zaměření)
  • praxe výhodou, nikoli podmínkou, pozice vhodná i pro absolventy
  • dobrá znalost práce v AutoCAD, schopnost pracovat ve 3D výhodou
  • smysl pro týmovou práci
  • zájem učit se a rozvíjet, samostatnost, odpovědný přístup
  • ŘP B
  • práce na PC - Word, Excel, Outlook, AutoCAD, REVIT

Náplň práce:

  • příprava návrhů a dispozic jednotlivých stájí a souvisejících objektů, až po návrhy celých farem.
  • práce na projektových dokumentacích zemědělských staveb (zejména stáje pro skot, prasata, drůbež, dojírny, apod.)

  • práce v terénu - zaměření současného stavu, projednání projektu se zákazníkem
  • spolupráce s dalšími kolegy a externisty na svěřeném úkolu

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • zaškolení formou odborných školení s možností stáže přímo v provozu moderních farem
  • zajímavé a motivační mzdové ohodnocení
  • možnost profesního rozvoje
  • zaměstnanecké výhody
  • mladý a přátelský pracovní kolektiv

VÍCE O NÁS NA WWW.FARMTEC.CZ

Společnost
FARMTEC a.s.
Adresa
Na Splávku 1182, Uherské Hradiště
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.