SFS Group CZ s.r.o. je dceřinou firmou holdingu SFS intec zabývající se výrobou spojovacího materiálu. Jsme předním světovým výrobcem mechanických upevňovacích komponentů a systémů, které dodáváme firemním klientům zejména v oblasti automobilového průmyslu, stavebnictví, elektroniky, letectví a zdravotní techniky. Sídlo se nachází ve švýcarském Heerbruggu a pobočkami disponujeme v dalších 29 zemích světa. Více než 10 000 zaměstnanců vyvíjí a vyrábí nejmodernější technologie a díky jejich úsilí činí roční obrat 1,7 mld CHF. Aktuálně hledáme nové kolegy.

Vedoucí kvality

Co vás čeká

  • správa systému řízení kvality společnosti v souladu s normami IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001
  • organizace a realizace interních a externích auditů
  • řízení reklamací
  • analýza neshod, zavádění nápravných a preventivních opatření
  • sledování a analýza klíčových ukazatelů, reporting
  • řízení procesu trvalého zlepšování
  • implementace skupinových směrnic a instrukcí
  • vedení týmu pracovníků oddělení kvality
  • zabezpečení školení zaměstnanců v oblasti jakosti
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • působení v managementu společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • praxe min. 5 let v oblasti kvality v oboru strojírenské výroby středně velké společnosti, min. 3 roky na vedoucí pozici
  • min. 3 letá pracovní zkušenost v nadnárodní společnosti
  • znalost norem IATF 16949, ISO 9001, ISO 45001 a ISO 14001
  • zkušenost se zajištěním kontroly kvality
  • zkušenost se zaváděním nových výrobků v rámci automotive odvětví
  • znalost a aplikace standardních nástrojů kvality
  • certifikace interního auditora dle IATF 16949, VDA 6.3
  • zkušenosti s funkcí PSCR (PSB)
  • zkušenosti se specifickými požadavky zákazníků (OEM / Tier 1)
  • orientace v technických dokumentech
  • vítáme znalost programu SAP
  • zkušenosti s vedením týmu lidí
  • pokročilé znalosti anglického jazyka se schopností aktivní komunikace

Co vám můžeme nabídnout

  • práci v moderním mezinárodním pracovním prostředí stabilní švýcarské společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • služební automobil
  • neformální firemní kulturu
  • možnost odborného a jazykového vzdělávání
  • motivující roční odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • firemní akce

Společnost
SFS Group CZ s.r.o.
Adresa
Vesecko 500, Turnov – Daliměřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Vrcholový management, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel