Společnost MORA MORAVIA s.r.o., součást skupiny Hisense Gorenje group, tradiční výrobce domácích spotřebičů se sídlem v Hlubočkách – Mariánském Údolí,
hledá nového kolegu/kolegyni

HSE leader

Co Vás čeká:

  • Koordinace systému BOZP a PO v rámci výrobního závodu (700 zaměstnanců),
  • Vypracovávání a aktualizace postupů v oblasti BOZP a PO a sledování jejich dodržování,
  • Ve spolupráci s ostatními vedoucími zavádění a implementace legislativních změn, korporátních požadavků v oblasti BOZP a PO do praxe,
  • Identifikace potenciálních nebezpečí, vyhodnocování rizik, zajišťování kategorizace prací, návrhy opatření k minimalizaci a prevenci rizik,
  • Vyhodnocování příčin a okolností pracovních úrazů, zajišťování a zpracovávání záznamů k nim, koordinace agendy ohledně odškodnění pracovních úrazů,
  • Provádění interních auditů, BOZP, prověrky, kontroly, audity dle korporátních požadavků,
  • Kontrola dodržování nastavených standardů, platných norem, zákonných a interních předpisů,
  • Evidence a reporting ukazatelů BOZP a PO dle požadavků legislativy a dle požadavků společnosti/ korporace,
  • Komunikace s externími institucemi a orgány,
  • Zajišťování školení v oblasti BOZP a PO,
  • Koordinace Jednotek sboru dobrovolných hasičů podniku,
  • Zabezpečování chodu každodenní agendy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru,
  • Odborná způsobilost v prevenci rizik z BOZP a PO (OZO),
  • Zkušenosti s oblastí BOZP a PO z výrobního prostředí,
  • Znalost systému managementu BOZP (požadavky OHSAS 18001 a navazující ISO 45001:2018),
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti,
  • Komunikativní znalost AJ,
  • Přesah znalostí a zkušenostní s agendou životního prostředí výhodou (není podmínkou),
  • Dynamická osobnost s přirozenou autoritou,
  • Samostatnost, pečlivost, smysl pro spolupráci, komunikativnost a ochotu přijímat změny, rozhodnost.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu,
  • Smlouvu na dobu určitou s délkou 1 rok, se zkušební dobou 3 měsíce (možnost prodloužení na dobu neurčitou),
  • Zajímavé finanční ohodnocení,
  • Flexibilní pracovní dobu,
  • Další rozvoj a vzdělávání,
  • 5 týdnů dovolené + další nadstandardní dny volna dle platné kolektivní smlouvy,
  • Dotované závodní stravování,
  • Příspěvek na penzijní připojištění až do výše 1000 Kč,
  • Příspěvek na ozdravný program až do výše 2000 Kč/ročně,
  • Odměnu na dovolenou a na Vánoce a další výhody a benefity.

Společnost
MORA MORAVIA, s.r.o.
Adresa
Nádražní 50, Hlubočky – Mariánské Údolí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Výroba a průmysl, Technik BOZP, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MORA MORAVIA, s.r.o., Soňa Chlumová
606 719 584