FOKUS optik a.s.
Tradiční česká firma, společnost FOKUS optik, jednička v oblasti oční optiky a péče o zrak v České republice, disponuje v současnosti nejrozsáhlejší sítí očních optik. Provozujeme 90 prodejen ve více než 45 městech po celém Česku.

IT specialista

Do našich řad hledáme opět šikovnou kolegyni nebo kolegu!

Vyznáš se v počítačích? Je toto obor, který tě skutečně baví? Měl jsi již na starosti správu vnitrofiremní počítačové sítě, serverů, licencí? Cítíš se jako ryba ve vodě, když na tvých bedrech leží celkové bezproblémové zajištění chodu počítačů a ostatních IKT zařízení? V tom případě si tu na správném místě.

Jsme společnost, která prochází velkou modernizací, nejsme korporát, ale jsme společnost, která klade důraz na spokojenost zaměstnanců, výsledky a otevřenou komunikaci. V některých oblastech ještě máme co dělat, ale hledáme někoho, kdo si vyhrne rukávy a půjde do toho s námi. Práce u nás je plná výzev a příležitostí na profesionální i osobnostní rozvoj.

Náplň práce:

  • Správa vnitrofiremní počítačové sítě
  • Správa serverů a serverovny
  • Správa softwarové výbavy a licencí
  • Odstraňování závad na infrastruktuře počítačů a serverů, telco
  • Zajištění chodu počítačů, serverů, tiskáren a dalších zařízení

Nabízíme:

  • Stabilní práci u jednotky v oboru oční optiky
  • Přátelský tým kolegů s profesionálním přístupem
  • Motivující spravedlivý bonusový systém, který reálně ocení tvou práci
  • Možnosti odborného vzdělávání a rozvoje prostřednictvím školení našimi profesionály v oblasti optiky
  • Vysoká míra seberealizace v daném oboru
  • Možnost podílet se na růstu společnosti
  • Brýle s výraznou zaměstnaneckou slevou (3x ročně dioptrické a 2x ročně sluneční plus doplňky)
  • Odměny za pracovní výročí
  • Žádný open space
  • Mnoho dalších benefitů

Požadujeme:

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním v oboru informatika, technika

  • středoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupně
  • vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - základy A2

Počítačové znalosti – administrátor

  • Klient/server administrace – pokročilý
  • Administrace LAN/WAN – pokročilý
  • Administrace Windows server – pokročilý
  • MS office 365 administrace – pokročilý
  • Znalost problematiky DNS, virtualizace HYPER-V výhodou

Osobnostní předpoklady:

  • Aktuální pracovní pozice je obsazována pro český trh
  • Praxe v dané oblasti
  • Přehled v oblasti IT procesů
  • Analytické myšlení, flexibilita, samostatnost

Dejte nám o sobě vědět. Nástup je možný ihned.

Je to jednoduché a rychlé, pošli mi CV nebo odkaz na Tvůj LinkedIn profil, obratem se s Tebou spojím a brzy jsi na palubě.

Děkujeme všem kandidátům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Vážíme si každý jeden životopis. V případě, že se rozhodneme pro jiného uchazeče, nezoufejte, budeme rádi, když nás budeš sledovat i nadále na naší stránce https://fokusoptik.cz/kariera/ nebo na facebooku https://www.facebook.com/fokus... a možná Tě osloví jiná pozice.

V případě, že jsi nenašel nabídku, která by Tě zaujala, ale i tak si myslíš, že patříš k nám do FOKUS-u, neváhej se nám i přesto ozvat a společně si s Tebou popovídáme o dalších možnostech.

Pozice je vhodná i pro absolventa s adekvátními zkušenostmi během VŠ.

Adresa
Boudníkova 2514/7, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW, Support IS, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FOKUS optik a.s., Dáša Litvíková