Významná česká společnost se sídlem v Praze se zaměřuje na aplikaci nejnovějších trendů, inovativních technologií a novodobých moderních produktů pro zemědělství(zemědělské subjekty) – jak v rostlinné, tak v živočišné výrobě a je výhradním dovozcem vysoce účinných produktů, jejíchž cílem je pomáhat českým zemědělcům k lepší efektivitě a ekonomice zemědělské výroby.

Společnost přijme do hlavního pracovního poměru pracovníka do pozice:

** OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ROSTLINNÉ VÝROBY PRO REGION VYSOČINA A VÝCHODNÍ ČECHY**

Požadavky:

*SŠ/VŠ(výhodou zemědelské vzdělání,ale ne podmínkou)

*bydliště:Jihlava,Havlíčkův Brod,Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Třebíč,Svitavy

*všeobecná prokazatelná praxe jako obchodník -nutností

*obchodní praxe v zemědelství - samozřejmě výhodou , ale ne podmínkou

*ŘPB

*časová flexibilita

*ochota akceptovat zemědelskou specifičnost v různých oblastech,přizpůsobit se zemědělskému rannímu rytmu

*když to situace vyžaduje podávat nadstandardní výkony

*zdravý selský rozum

Pracovní náplň:

*pravidelný osobní kontakt se zákazníky v oblasti rostlinné výroby, vytváření dobrých dlouhodobých partnerských vztahů

*akviziční činnost

*péče o stávajíci klienty(zemědělské společnosti a družstva) a řešení jejich dalších a někdy pravidelných požadavků

*80% času- prodej ,20% času -administrativa

*pravidelné vzdělávaní v oblasti firemních produktů rostlinné výroby

*zodpovědnost za obchodní výsledky ve svěřeném vlastním regionu

*vedení obchodních případu od A po Z

Nabídka:

*hlavní pracovní poměr

*home office

*fixní nástupní plat: 34.000 btto

*progresivní systém odměn a provizí má firma sofistikovaně zpracované

*stravenkový paušál

*služební vůz i k soukromému využití (Volkswagen Caddy) od září Octavie combi na CNG,

(za vykázané soukromé km přes víkend se částka strhává ze mzdy).

*IPaD

*mobil

*25 dnů dovolené

*možnost plně si organizovat pracovní čas

*týmová podpora

* přátelský kolektiv

*práce na čerstvém vzduchu, ale kde se často umažete

*možnost pracovat se svým mazlíčkem

*možnost poznat zblízka zemědělskou prvovýrobu

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici

Společnost
KOREKT PRAHA
Adresa
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Account Manager, Agronom, Obchodní zástupce, Zootechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Korekt Praha
Pod Kavalírkou 12, 15000 Praha 5-Košíře, Česká republika
mob. 602640076, tel. 257327801
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.