Společnost Solid Power Distribution, s.r.o. je velkoobchod s komponenty pro fotovoltaické elektrárny. Je součástí holdingu ENERGON.

Naší vizí je dodávat cenově dostupné komponenty prémiové kvality pro obnovitelné zdroje energie.

Do našeho centrálního skladu v Praze 5, Zličín hledáme novou posilu, a to skladníka.

CO BUDETE DĚLAT:

  • Vyřizování objednávek z e-shopu
  • Administrativní zajištění chodu skladu – práce s PC a skennerem
  • Příprava zásilek – komponenty pro fotofovoltaiku
  • Manipulace s balíky do 50 kg
  • Práce s VZV – je nutné mít průkaz na VZV

CO JE K TOMU POTŘEBA:

  • Fyzická zdatnost
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Všeobecná znalost práce na PC
  • Výhodou jsou zkušenosti se skladovou logistikou, znalost SW Pohoda výhodou
  • Zodpovědnost, samostatnost, bezúhonnost

CO NABÍZÍME:

  • Příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu – nově vybavené sklady na Zličíně – pravidelná linka z metra B Zličín, pěšky z metra cca 10 minut
  • Férově Vás zaplatíme – pracovní postup a s tím spojený růst mzdy
  • Kvalitní zaučení a kolegové, co drží spolu
  • Jednosměnný provoz PO – PÁ, pracovní doba 8h v rozsahu 7:00 – 17:00 hod (bude upřesněno), 1 hod přestávka na oběd
  • Služební telefon i pro vlastní účely, stravenky, sick days

Společnost
ENERGON Consulting a.s.
Adresa
Na Radosti 414, Praha – Zličín
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 28 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Logistik, Specialista logistiky, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.