teamIT je přední dodavatel IT služeb na tuzemském trhu. Společnost se poskytováním ICT specialistů věnuje již od roku 2009. Během deseti let uplatnila na projektech více než 500 IT specialistů a poskytla služby v oblasti vývoje informačních systémů za více než 1,4 mld. Kč.

Od roku 2020 je teamIT součástí investiční skupiny Pale Fire Capital (Aukro, Favi, Zuri, Agdata, Semantic Visions a mnoho dalších ). Jsme dlouhodobým partnerem nejvýznamnějších hráčů v bankovnictví, pojišťovnictví, logistice, telekomunikacích a dalších segmentech trhu.

Pokud Vás inzerce níže nezaujala, ale hledáte novou výzvu, tak nám i tak neváhejte zaslat profil s Vaší představou čemu byste se rádi věnovali (pozice, preferované technologie, směr do budoucna atd.). Dlouhodobě máme k dispozici kolem 50-100 IT poptávek zaměřených téměř na celý IT segment.

Rádi se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.

PHP Backend Developer

◌﴿ KOHO HLEDÁME ﴾◌

Aktuálně máme otevřeno několikero pozic na PHP vývojáře. Většina těchto pozic je spoluprací na IČO/Živnostenský list. Převážně jsou všechny pozice v Praze, nicméně jedna pozice nabízí i možnost lokality Brno, další z nich poté zahraničí a spolupráci na full-remote. Všechny tyto pozice jsou na full-time a u většiny je potřeba aktivní znalost českého jazyka.

◌﴿ NÁPLŇ PRÁCE ﴾◌

  • Náplň práce se liší v závislosti na dané pozici, která Vám v případě účasti o tuto pozici bude důkladně představena.
  • Samozřejmě se bude jednat o vývoj v PHP, nicméně jsou pozice, kde je mimo jiné důležitá i znalost Wordpressu.

◌﴿ OČEKÁVANÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI ﴾◌

  • PHP, o jakou verzi přesně by se jednalo Vám ráda představím.
  • Symfony
  • Docker, Kubernetes
  • Wordpress - pouze u některých pozic
  • Aktivní znalost českého jazyka
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - pouze u některých pozic

◌﴿ VÝHODOU JE ﴾◌

  • Git, GitLab
  • MongoDB, MariaDB, RabbitMQ, Elasticsearch

◌﴿ NABÍZÍME ﴾◌

Přivítá Tě prima parta pohodových lidí
Dlouhodobý servis - ty pracuješ, my se staráme
Rozmanité projekty
Lokalita pracoviště: Praha, blízko metra
Alokace: Fulltime
Spolupráce na živnostenský list/IČO
!Faktury platíme do 3 dnů!
5 000 - 6 000 CZK/MD (výsledná finanční částka bude záležet na prokázaných znalostech)

Společnost
teamIT s.r.o.
Adresa
Antala Staška 510/38, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 100 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

teamIT s.r.o., Nikola Kozáková
732 528 286
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.