Náplň práce:

  • odpovídá na dotazy zákazníků z Německa – freshdesk, mail, telefon
  • řeší zákazníkovy problémy s nákupem, produkty, materiály
  • zpracovává příchozí požadavky v e-shopu
  • aktivně řeší poptávky

Upřednostňujeme:

  • schopnost výborně komunikovat v německém jazyce
  • znalost angličtiny výhodou
  • nebát se telefonovat
  • ochotu na sobě pracovat a rozvíjet se
  • základní ovládání balíčku Adobe nebo Corelu výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci v reklamní agentuře na HPP/ŽL/DPP
  • prostor pro rozvoj v oblasti IT a polygrafie
  • příspěvek na dopravu
  • vlastní grafické a výrobní zázemí
  • moderní technologie a postupy
  • zacvičení

Společnost
Sittardia s.r.o.
Adresa
Zeyerova 1456, Žatec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 26 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.