DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme Vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE. Aktuálně obsazujeme více než 500 zajímavých pracovních pozic. Podívejte se na drill.cz nebo nám pošlete Vaše CV.

SENIOR ANALYTIK / KONZULTANT - IT TRENDY V PUBLIC SEKTORU

Naším klientem je globální společnost s vynikající reputací na trhu, která se zabývá mj. monitoringem a výzkumem trhu a jeho jednotlivých sub-kategorií specificky pro oblast IT a Telco, management consultingem s vysokou přidanou hodnotou a dalšími službami pro korporátní zákazníky, včetně největších hráčů na trhu. V rámci rozšiřování týmu v pražské centrále hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

- zodpovědnost za sběr, třídění a interpretaci tržních dat a následné poradenství klientům (IT vendoři, veřejné instituce - ministerstva, centrální úřady a orgány, apod.) v rámci svěřené vertikály /Public/ v evropském regionu (např. v otázce, jak budou technologie měnit podobu veřejné správy - smart cities, doprava, školství, a další...)

- shromažďování relevantních dat z trhu, strukturované rozhovory s představiteli klíčových hráčů na trhu i klíčovými decision makery v rámci veřejné správy pro oblast ICT, tvorba strukturovaných reportů na základě získaných dat - analýzy, forecasty, apod.

- vedení management consultingových projektů v rámci regionu z pozice experta na trendy a vývoj v dané vertikále se zřetelem na roli IT v jednotlivých aspektech

- podpora obchodního týmu z titulu výše zmíněné odbornosti

- budete tváří klienta na danou oblast pro veřejnost a odborná média - konference, oborová setkání, apod.

Požadujeme:

- podmínkou je dobrá znalost zmiňované vertikály /Public/

- důležitý je zájem o nové trendy v oblasti ICT technologií a řízení

- výhodou je praxe v poradenské společnosti (management consulting), která dodávala služby veřejnému sektoru, výhodou je i zkušenost v oblasti průzkumu trhu

- důležitá je rámcová dobrá orientace v IT a zájem o tuto oblast, nejnovější trendy, technologie, apod.

- dobrou Aj slovem i písmem

Nabízíme:

- velmi zajímavou a různorodou pozici v úspěšné mezinárodní společnosti s velmi dobrou pověstí na trhu

- motivující platové ohodnocení

- mezinárodní roli, možnost osobního a profesního růstu

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, IT konzultant, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Marketingový ředitel/manažer, Project Manager, Marketingový výzkum
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura