Pro klienta s mezinárodním přesahem v oblasti bezpečnosti a úzdržby hledáme Operation Managera

Co vás čeká

V roli našeho Operation managera budete tváří společnosti a čeká váš aktivní účast na tvorbě firemní strategie, řízení a kontrola činnosti provozních divizí ČR + zahraničí a rozvoj a vzdělávání podřízených v oblasti firemního know-how.

Jako Operation Manager budete mít na starosti nastavení provozních KPI a jejich vyhodnocení, zajištění realizace nových zakázek organizace a budete mít kontrolu nad plněním smluvního ujednání mezi společností a klientem

Hledáme charizmatickou osobnost se zkušenostmi z managementu v oblasti Security & Facility.

Co od vás potřebujeme

  • Zkušenost z oblasti managementu
  • ČJ a AJ
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Zájem o nové technologie, obor security a ochota se učit “za běhu”

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme strategickou pozici s mezinárodním přesahem přímo v sídle společnosti.

Společnost
Monster Career CZ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Služby, Vrcholový management, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Monster Career CZ s.r.o., Barbora Školaudy