Do naší společnosti hledáme kolegu nebo kolegyni se seriózním přístupem, smyslem pro zodpovědnost, analytickým myšlením a schopností vyhodnocovat informace z různých datových zdrojů. Budeš součástí týmu, který se podílí na nastavení našich produktů a pomáhá budovat důležité synergie v oblasti technického řešení a potřeb byznysu.

Datový Analytik / Business Intelligence

Náplň práce:

  • získávat a analyzovat produktová data z nejrůznějších datových zdrojů,
  • interpretovat data, analyzovat výsledky pomocí statistických technik a poskytovat průběžné reporty,
  • nacházet, analyzovat a interpretovat trendy v komplexních datových setech,
  • filtrovat a čistit data, identifikovat nekonzistenci dat, odhalovat chyby,
  • aktivně se zapojovat do hledaní a navrhování změn a zlepšování procesů práce s daty,
  • konzultovat efektivitu použitých metrik a rozvíjet potřebné reportovací systémy,
  • rozvíjet a implementovat databáze, systémy pro sběr dat, datovou analýzu,
  • spolupracovat s různými odděleními a vlastníky dat,
  • spolupracovat s vedením společnosti za účelem sběru požadavků na reporting,
  • připravovat reporty s přehledem trendů a predikcí pro strategické rozhodování,
  • a zlepšovat kompletní proces výměny a sdílení dat mezi firmou a jejími partnery.

Aplikace / technologie, které používáme:

  • databáze MySQL a PostgreSQL,
  • programovací jazyk R/Python,
  • MS Excel a MS Access,
  • Elasticsearch,
  • a vizualizační nástroje Grafana a Kibana.

Co očekáváme:

  • analytické a matematické myšlení,
  • schopnost samostatné práce na základě definovaného zadání,
  • praxi minimálně 2 roky na obdobné pozici,
  • nadšení a zápal pro práci s daty a jejich analyzování,
  • schopnost vnímat podrobnosti, ale i posoudit důležitost a míru relevance detailu,
  • schopnost určení priorit vedoucí k cíli,
  • motivaci učit se a dál vzdělávat,
  • znalost SQL, MS Excel,
  • schopnost komunikovat, být otevřený a prezentovat své výsledky,
  • anglický jazyk minimálně úroveň B2,
  • týmového hráče.

Výhodou:

  • zkušenost s datovým skladem,
  • znalost R/Python,
  • schopnost přistupovat k řešení problému se zdravým rozumem a umění popsat problém,
  • zkušenost s Elasticsearch a vizualizačními nástroji Grafana, Kibana.

Co nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • nástup možný ihned, nebo dle dohody,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • možnost ovlivňovat směr a vývoj dalších aktivit vlastními nápady,
  • stravenky, Multisport kartu s doplatkem po zkušební době,
  • neformální, přátelské a moderní pracovní prostředí v menším kolektivu,
  • firemní akce,
  • občerstvení na pracovišti,
  • 5 týdnů dovolené a 3 sickdays ročně,
  • skvělou kariérní příležitost a možnost profesního růstu,
  • vzdělávání,
  • místo pracoviště v Praze, metro C - Chodov.

Společnost
APOLLO GAMES s.r.o.
Adresa
V parku 2294/2, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, Business Intelligence Specialist, Business analytik, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

APOLLO GAMES s.r.o., Barbora Kopsová
607 029 466