Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Znalost problematiky účtování dotací v neziskové organizaci.
  • Zodpovědnost za vedení a činnost účetního oddělení, komplexní vedení podvojného účetnictví.
  • Příprava daňových přiznání a hlášení (DPH, DPPO, aj.)
  • Měsíční a roční uzávěrkové práce.
  • Spolupráce na přípravě měsíčních reportů, kooperace s dalšími finančními odděleními.
  • Komunikace, koordinace a příprava podkladů pro externí a interní audity, kontroly FÚ a dalších institucí
  • Provádění změn na základě legislativních změn, zpracování interních předpisů.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru, ideálně obor účetnictví a daně
  • Velmi dobrá znalost platné legislativy - účetnictví, DPPO, DPH, vyhláška č. 504
  • Zkušenost s vedením menšího týmu (do 10ti lidí)
  • Znalost účetního programu PREMIER výhodou.
  • Praxi na obdobné pozici min. 5 let

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené od začátku pracovního poměru
  • flexibilní pracovní dobu
  • produkty se slevou
  • penzijní připojištění
  • možnost účasti na akcích pořádaných spolkem
  • služební telefon

Nástup: ihned nebo dle dohody

Společnost
Dolní oblast VÍTKOVICE, z.s.
Adresa
Ostrava – Vítkovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 29 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Dolní oblast VÍTKOVICE, z.s., Táňa Zimermanová
720 078 917
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.