Jsme německá společnost, která hledá nové kolegy pro český trh. Zabýváme se zhodnocováním financí na moderní obchodní platformě formou populárních instrumentů jako jsou např. akcie, kryptoměny apod. Naučíme Vás znalostem potřebným v tomto oboru a komunikaci na profesionální úrovni.

náplň práce:

- vyřizování komunikace s novými klienty

- budování vztahů s potenciálními partnery

- práce na PC, lehká administrativa

nabízíme:

- fix + provize + finanční bonusy

- další bonusy např. formou iPhone, MacBook, dovolené, obleku na míru apod.

- zaškolení profesionálním vedením zdarma – vhodné i pro uchazeče bez praxe a následný individuální školící program

- možnost rychlého osobního a kariérního růstu

- práci v přátelském mladém týmu

- služební telefon

- průměrný plat: 40 000 – 60 000 Kč

požadujeme:

- SŠ s maturitou nebo výučním listem

- výborná znalost ČJ a dobré komunikační dovednosti

- čistý trestní rejstřík

- ambice a ochotu pracovat na sobě

- znalost cizího jazyka výhodou, nikoli podmínkou

Společnost
EPICIOUS s.r.o.
Adresa
Hvězdova 1716/2b, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Makléř, Prodejce po telefonu/Telesales, Trade Marketing, Product Specialist, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.