Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Specialista zákaznického servisu – strojírenství

Náplň práce:

· proces řízení objednávek,

· monitoring skladových zásob,

· koordinaci transportu,

· řešení případných reklamací,

· CRM a hodnocení spokojenosti zákazníků.

Požadujeme:

· praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti

· pozitivní a proaktivní postoj k práci a při hledání optimálního řešení

· schopnost pracovat samostatně i v týmu

· AJ na pokročilé úrovni slovem i písmem

Nabízíme:

· Garance stabilní práce ve společnosti s dlouholetou tradicí – nejedná se o automotive

· 5 týdnů dovolené

· 13 mzda a docházkový bonus

· Firemní vzdělávání

· Příspěvek na penzijní připojištění

· Závodní stravování

· program benefitů Cafeterie

V případě zájmu zašlete Váš životopis, těšíme se na spolupráci!

Společnost
JOBSTART s.r.o.
Adresa
okres Rychnov nad Kněžnou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zákaznický servis, Pracovník back office, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.