Pro jednu z našich poradensko-technologických firem UnitX (www.unitx.eu) hledáme ICT konzultanty, kteří se budou věnovat rozmanitým a zajímavým projektům zlepšování a rozvoje systémů zejména (nejen) veřejné správy (města, ministerstva a jejich podřízené organizace).

Vhodné pro

Studenty 4. ročníku VŠ (a výše), čerstvé absolventy, ale i uchazeče s praxí:

  • technického či ekonomického zaměření s důrazem na ICT
  • s obecným či konkrétním zájmem o:
    • umělou inteligenci (strojové učení i neuronové sítě)
    • digitalizaci ve veřejné správě a smart cities
    • podnikové a procesní poradenství
    • strategické řízení
    • business intelligence a datovou analytiku

Pracovní náplň

  • Monitoring trhu a příprava nabídek pro veřejné zakázky
  • Konzultace se zákazníky v rámci ČR, sběr informací
  • Práce na ICT projektech – tvorba dokumentace, analýzy, vývoj
  • Každý projekt je unikát – ať jde o řízení úřadu, nastavení procesního modelu, analýzu ICT zázemí organizace, spolupráce na vývoji nového IS, tvorbu či nastavení chatbota, integrace systémů, cloudové aplikace, výstupy z datové analytiky apod.
  • Spolupráce s vývojáři, analytiky, manažery
  • Neustále učení se novým věcem napříč tématy

Požadujeme

  • Silné analytické myšlení
  • Výbornou Češtinu (zejména v psané podobě pro tvorbu dokumentací a analýz), nadprůměrná znalost Angličtiny výhodou nikoli nutností
  • Samostatnost, vysokou míru odpovědnosti a citu pro detail
  • Spolehlivost a zachování důvěrnosti
  • Znalost projektového řízení (základní znalost nějaké metodiky), procesního řízení, znalost ICT (tj. nejen kancelářský SW, ale i co je to server, ERP, print management atd.)
  • Znalost státní správy výhodou nikoliv podmínkou
  • Znalost programovacích jazyků výhodou
  • Znalost a záliba v cloudových prostředí a aplikacích zejména pro strojové učení (AWS, Azure, IBM etc.) výhodou (rozvíjíme vlastního pokročilého chatbota)

Co vám můžeme nabídnout

  • Dynamické startupové prostředí butikové poradenské skupiny v exkluzivních prostorech BASE v Praze či na pobočce v Brně
  • Zkušenosti z projektů pro klienty ze soukromého sektoru i veřejné správy
  • Zajímavou a různorodou práci v řadě oblastí consultingu a analytiky
  • Intenzivní osobní a profesní rozvoj
  • Nezávislost a práci odkukoli (s pravidelnými návštěvami kanceláře)
  • Odměnu dle zkušeností, schopností a motivace

Společnost
Gatum Advisory s. r. o.
Adresa
Brno – Brno-město
Italská 2581/67, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Státní a veřejná správa, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Project Manager, Quality Manager, Business analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

UnitX s. r. o., Daniel Vlček