Přemýšlet, propojovat a něco dokázat: Díky těmto hodnotám míříme až za hranice možného a dokážeme tak vytvářet geniální produkty a řešení pro svařovací techniku, solární elektroniku a bateriové systémy.
Naše tajemství: Provádíme výzkum v plně vybavených laboratořích, pracujeme blízko našich zákazníků po celém světě a oceňujeme lidi, kteří chtějí posouvat věci dopředu.

K posílení našeho týmu v Českém Krumlově hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

Provozní manažer/ka výrobního závodu

Vaše náplň práce: Vedení a rozvoj provozního úseku závodu v Českém Krumlově

Prostřednictvím vedoucích jednotlivých oddělení budete vést celý provozně-výrobní úsek a mít celkovou provozní odpovědnost za elektrotechnickou výrobu (transformátory, tlumivky, kabelové stromy apod.), oddělení procesní technologie, údržbu výroby, štíhlou výrobu, plánování výroby, přímý nákup a za oblast skladu a logistiky. Budete mít na starosti rozpočet svěřených oblastí, plánování zdrojů, průběžné přizpůsobování výrobní kapacity aktuálním potřebám zákazníků a dodržování legislativy a dohodnutých výrobních postupů, výkonových a kvalitativních specifikací, nástrojů a metod. Ve své pozici budete prostřednictvím smyslu, vizí, principů, hodnot a cílů aktivně rozvíjet podnikovou kulturu tak, aby byla jednotná napříč celým závodem, vycházela ze strategie Fronius a podporovala pozitivní a otevřenou komunikaci ve společnosti. Budete spoluodpovědný za vytváření motivujícího prostředí umožňujícího rozvoj potenciálů jednotlivých zaměstnanců a vzájemné sdílení zkušeností a know-how.

Společně s jednatelem a s rakouským managementem se budete podílet na vytváření a realizaci společné strategie zaměřené na rozvoj svěřených oblastí z hlediska organizace výroby, skladu a logistiky, využívání metod štíhlého řízení, technologického rozvoje, digitalizace procesů, vývoje výrobních nákladů a optimálního využívání lidských a dalších zdrojů. Rovněž budete řídit rozmanité projekty v rámci výroby i celé společnosti Fronius a průběžně monitorovat klíčové ukazatele (KPI’s) a na základě jejich vyhodnocení provádět potřebná rozhodnutí a opatření. Součástí Vaší práce bude rovněž spolupráce a koordinace s různými pracovními partnery z oblasti řízení kvality, řízení lidských zdrojů, IT, financí a controllingu, facility services a s dalšími odborníky z mateřské společnosti.

Váš profil: Provozní manažer/ka s pozitivním myšlením a plynulou němčinou a angličtinou

Vedle Vašeho vysokoškolského vzdělání technického nebo ekonomického směru jsou důležité zejména Vaše schopnosti vést, koordinovat, motivovat a koučovat především vedoucí zaměstnance tak, aby prostřednictvím kvalitní týmové spolupráce dosahovali stanovené cíle v souladu se strategií a hodnotami společnosti. Velikou výhodou jsou dále velmi dobré (elektro)technické znalosti, zkušenosti z oblasti štíhlé výroby a shop floor managementu, znalosti výrobních a logistických procesů a technologií a zkušenosti s řízením projektů a multidisciplinárních týmů. Důležité je rovněž porozumění dalším nevýrobním procesům v širším kontextu celého podniku. U nás uplatníte i zkušenosti s řízením podle cílů včetně jejich nastavení a kontroly. Vzhledem k úzkému kontaktu s mateřskou firmou je němčina a angličtina na komunikativní úrovni absolutní nutností.

Těšíme se na kolegu / kolegyni s vynikajícími sociálními a komunikačními dovednosti, přiměřenou empatií, pozitivním myšlením zaměřeným na výsledky, vysokým pracovním nasazením, který / která se dokáže identifikovat s hodnotami naší firmy.

Naše nabídka: Zajímavý obor, různorodé výzvy, podílení se na dalším rozvoji společnosti

Budete pracovat v celosvětově známé, úspěšné a stabilní zahraniční rodinné společnosti, která má srdce. Čekají na Vás geniální výrobky, řešení a procesy, do jejichž vývoje a dalšího zdokonalování se aktivně zapojíte. Také budete mít příležitost se aktivně podílet na výstavbě nových výrobních prostor a na podstatném rozšiřování výrobního portfolia a kapacit. Díky zajímavým projektům a úzké mezinárodní spolupráci budete mít možnost se seberealizovat, denně hovořit německy a anglicky a rozšířit si své obzory v různých oblastech. K této pozici náleží firemní automobil i k soukromému použití, na konkrétních mzdových podmínkách se domluvíme podle Vašich zkušeností.

Chcete se stát součástí angažovaného týmu a připravit se s námi ke skoku do úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na Váš přesvědčivý životopis.


Informace o pozici

Společnost
FRONIUS Česká republika s.r.o.
Adresa
Tovární 170, Český Krumlov – Domoradice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Technický ředitel/manažer, Ředitel/manažer logistiky, Ředitel/manažer nákupu, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel