Společnost Tech Data Corporation, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Společnost je největším distributorem informačních technologií a patří do žebříčku Fortune 500 společností. Jsme partnery největších světových výrobců IT technologií (Microsoft, HP, Lenovo, Cisco, atd.)

HPE GreenLake Business Development Manager

Tech Data je HP Enterprise distributor č. 1 na trhu a nyní navíc rozjíždíme unikátní projekt, který jsme v rámci spolupráce s výrobcem získali jako jediní v ČR. Hledáme proto HPE GreenLake Rangera – Business Development Managera s orientací v oblasti IT služeb.

Co vás čeká:

  • prezentace HPE GreenLake řešení a jeho vlastní návrh
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky a řešení jejich požadavků
  • komunikace s vendorem
  • spolupráce s kolegy v HPE týmu
  • vlastní rozvoj a vzdělávání
  • práce v systému SAP a dalších interních systémech

Najdeme společnou řeč, pokud:

  • chcete růst v oblasti IT businessu (obchod + IT)
  • máte zkušenost z oblasti IT služeb nebo SW řešení a máte povědomí o cloudu
  • baví Vás kontakt se zákazníky
  • rád/a čelíte obchodním výzvám a hledáte nová řešení
  • domluvíte se anglicky (převážně komunikace v písemné formě)
  • výhodou, ale nikoli podmínkou je znalost HP Enterprise řešení

Co vám můžeme nabídnout:

  • přátelskou a neformální atmosféru v mladém a velmi úspěšném týmu
  • práci pod hlavičkou top distributora na CZ trhu (jako jediní nabízíme komplexní portfolio HPE)
  • stabilní zaměstnání ve světě IT technologií, kde se nebudete nudit
  • odpovídající finanční ohodnocení, částečně závislé na plnění obchodních cílů
  • služební automobil
  • rozvojové aktivity a školení
  • zaměstnanecké výhody (dny dovolené navíc, stravenky, Multisport karta, příspěvek na penzijní spoření, zaměstnanecké nákupy ad.)

Pokud Vás nabídka zaujala nebo chcete vědět více, dejte nám o sobě vědět!

Společnost
Tech Data Distribution, s.r.o.
Adresa
Líbalova 2348/1, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Tech Data Distribution, s.r.o., Klára Löblová