Vegetariánská restaurace

Manažer restaurace - vrchní

Do našeho týmu restaurace Maitrea i Lehká hlava hledáme managera restaurace. Důležité jsou nejen zkušenosti z restaurace, ale i zájem o celostní osobní rozvoj.

Manažer by měl být schopen otevřeně a s citem komunikovat jak se zaměstnanci, tak se zákazníky. Věříme totiž, že svým přístupem spoluvytváří atmosféru celé restaurace.

Náplň práce:

  • vedení týmu a týmová spolupráce
  • bavit hosty a laskavě s nimi komunikovat
  • zodpovědnost za chod a kvalitu služeb restaurace
  • kontrola práce obsluhy i baru
  • pomáhat udržet harmonické vztahy mezi placem a kuchyní
  • spolupráce na skladovém hospodářství a rozpisu směn personálu

Naše požadavky:

  • komunikativní extrovert se smyslem pro humor
  • zodpovědný leader
  • samostatnost i schopnost spolupráce s vedením restaurace
  • vstřícnost a komunikační dovednosti
  • zkušenosti z provozu restaurace
  • schopnost rychlého rozhodování a řešení náročných situací
  • organizační schopnosti a inovativnost
  • komunikativní angličtinu
  • flexibilitu

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • směny krátký-dlouhý týden (10:00-23:00)
  • jídlo a pití během směny zdarma nebo za personální ceny
  • 30 000 - 70 000 Kč/měsíc
  • předpokládaný nástup květen/červen 2021 (dle vývoje situace s Covid 19)

Společnost
BUDDHA s.r.o.
Adresa
Týnská ulička 1064/6, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Vedoucí/manažer restaurace, Vedoucí provozu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

BUDDHA s.r.o., Lenka Verzichová