Agentom Alfa, fullservis agency

E-commerce specialista pro Českou republiku a Slovensko

Pro našeho významného klienta – společnost Kimberly Clark, s.r.o. - působící v oblasti inkontinenčních produktů Adult Care - hledáme vhodného kandidáta na pozici

Popis pozice a profilu kandidáta

Titul pozice
E-commerce specialista Adult Care pro Českou republiku a Slovensko

Přímý nadřízený
Marketingový manažer divize Adult Care

Hlavní odpovědnost
Zajištění podpory inkontinenčních produktů divize Adult Care v rámci digitálního marketingu a e-commerce (působnost v obou republikách)

Popis pozice

  • Spoluzodpovědnost za vývoj a implementaci plánů online marketingové komunikace
  • Prezentace značky, nabízených produktů a společnosti s využitím nástrojů on-line marketingu
  • Zodpovědnost za vývoji a aktualizaci webových stránek
  • Rozvoj aktivní komunikace v oblasti sociálních sítí
  • Aktivní podpora spolupráce s obchodními partnery v rámci prodejního kanálu e-commerce (prodejní aktivity, on-line kampaně, prezentace novinek ap.)
  • Podpora PR komunikace značky (odborné články) v rámci tištěných periodik a na internetu
  • Úzká spolupráce s obchodním týmem

Kvalifikace

  • SŠ / VŠ vzdělání - orientace na zdravotnictví výhodou
  • Zkušenosti s prací v marketingovém oddělení vítány
  • Orientace ve zdravotnickém prostředí a oblasti preskripce – je výhodou
  • Uživatelská znalost PC (MS Office) podmínkou
  • Uživatelská znalost Adobe Photoshop výhodou
  • Znalost nástrojů SEO a SEM výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B

Klíčové kompetence

  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Dobré organizační schopnosti
  • Loajalita k firmě, přesvědčení o značce, kterou prezentuje

Osobnostní charakteristika

  • Proaktivita
  • Samostatnost, flexibilita
  • Všeobecný rozhled
  • Schopnost učit se nové věci
  • Týmový hráč
  • Asertivita, cílevědomost, disciplína, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí v úspěšné a dynamické zahraniční společnosti
  • Zajímavou a samostatnou práci v mladém kolektivu
  • Mobilní telefon, notebook
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, občasná práce z domova, sick days, 5 týdnů dovolené, možnost nákupu výrobků za zvýhodněné zaměstnanecké ceny)

Nástup možný ihned

Zástup za kolegyni na MD

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat svůj profesní strukturovaný životopis společně s fotografií.

Společnost
AGENTOM ALFA s.r.o.
Adresa
Pod pekárnami 878/2, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Asistent v médiích, reklamě, PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AGENTOM ALFA s.r.o., Zuzana Šarbochová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.