Publicis Groupe je nejstarší komunikační agenturou na světě. Patří mezi tzv. velkou čtyřku globálních marketingových agentur. Centrálu společnosti najdete na pařížské Champs-Élysée a jejích 84 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích celého světa. Český Publicis Groupe je pilotní a průkopnickou zemí. Francouzskou tradici a eleganci okořeňuje svým starupovým a inovativním přístupem. A jak Publicis přistupuje ke svým klientům? Staví na míru týmy kolem klientů a kombinuje know-how svých 3 businessových pilířů: médií (Publicis Média), komunikace a kreativy (Saatchi&Saatchi, Leo Burnett), dat a technologií (Kindred.). Oddělení dat a technologií je v rámci Publicis Groupe unikátním celosvětovým Centrem of Excellence, což do pražské pobočky přináší ty nejzajímavější projekty a zvučné značky z celého světa. Publicis Groupe pokrývá celé spektrum marketingových činností, od komplexní mediální či brandové strategie, online i offline marketingu, analýz a výzkumu, kreativních konceptů, BTL i ATL reklam, PR komunikace, eventů, až po customizovaný vývoj CRM systémů či projektů s využitím ekonometrie.

Webový analytik

Kdo jsme?


Jsme analytické oddělení největší tuzemské digitální mediálky. Většina významných klientů pracuje s námi, protože jsme nejdál v přípravě kampaní od trackingu, přes exekuci až po reporting. Nasazujeme pro ně měření jejich webů a mobilních aplikací a připravujeme super vizualizace a reporty. Interně zpracováváme data ze všech kampaní a využíváme je k pokročilému řízení kampaní. Jsme nejrychleji rostoucí oddělení ve firmě. Výsledky naší práce jsou vidět interně napřič procesy celé firmy i externě ve všech velkých kampaní, které dnes na internetu vidíš.
 
Hledáme člověka na částečný úvazek, který má zájem o webovou analytiku a rád by se v ní rozvíjel. Vítáme i juniornější zájemce, kteří mají nadšení pro data a zájem se v analytice dále vzdělávat.
 
Co tě u nás čeká?


• Primárně práce GTM a Google Analytics. Určitě se také seznámíš s inzertními platformami jako FB BM, Google Ads, Adform a dalšími nástroji, které chceš zkusit!
• Komunikace s kolegy i klienty, vyřizování drobných tasků i komplexních implementací a revizí trackingu webů
• Vizualizace dat a tvorba reportů v DataStudio, Power BI, Excelu nebo Pythonu z měřících systémů … co nenaměříš, to nemáš
• Budeš jako první u spouštění nových inovativních služeb našich klientů z oblasti bankovnictví a e-shopů
• Naučíš se implementovat platformy na A/B testování. Heatmapping bude tvůj nový parťák. A třeba se i seznámíš s pojmem XML feed a možnostmi jeho úprav.
• Agilní prostředí, vůně kávy a spousta potravy pro tvůj mozek!
 
Co můžeme nabídnout:


• Chceš-li se posouvat, podpoříme tě (tracking, analytika, transformace dat, data science, Python, mega data sety)
• Práce v Office plném skvělých lidí, pár psů a hlavně skvělých projektů, to vše pod střechou největší skupiny digitálních agentur v ČR (Kindred. a RedMedia), které nedávno získalo velké zázemí díky spojení s Publicis Groupe. Vyšíváme čím dál tím víc na globálních značkách a učíme se používat hodně cool & drahé nástroje z globální centrály.
• Interní vzdělávání a externí specializované kurzy pro tvůj kariérní růst.
• Poznáš spoustu zajímavých lidí napříč obory - od kreativců, developerů, projekťáků a zapojíš se s nimi do všeho, co se ve firmě děje.
• Práce na full time. Možnost Home Officů v případě potřeby.
• Vybavení jako počítač, telefon nebo tarif & cokoliv, co potřebuješ k práci …
• ROZVOJ: soustavné školení (média, analytics, planning, ale i prezentace a vyjednávání). Doplněné o certifikace od našich dodavatelů (Google, Seznam atp.), hodně toolů - DataStudio, PowerBI a brutálně efektivní on-the-job training.
• Dobrý plat a praktické benefity jako je firemní tarif & nezapomenutelné firemní akce. 
 
Dveře do analytického nebe jsou otevřené!
První krok je na Tobě!


Informace o pozici

Společnost
Publicis Groupe
Adresa
Boudníkova 2514/5, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Bakalářské
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Webový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Publicis Groupe, Nikola Pavlíčková
770 164 626