FÉNIX TNT s.r.o. je úspěšná česká firma v oboru komunikace, marketing, business plánování a IPR. Posláním firmy je pomáhat klientům v realizaci inovačních projektů. Podporujeme organizace, které potřebují pomoci s uvedením nového produktu na trh, pomáháme vytvářet a konsolidovat obchodní sítě pro úspešné uplatnění inovací na trhu. Specializujeme se na marketingové kampaně a strategie, finanční plány, business modely, atd.

PROJECT MANAGER - BUSINESS AND MARKETING ANALYST

Máte zkušenosti s analýzou trhů, marketingovou strategií, business plánováním, business modely? Ovládáte anglický jazyk na výborné úrovni? Jste kreativní? Chcete se podílet na podpoře firem, které plánují uvést nové produkty na trh a spolupracovat na národních i mezinárodních projektech? Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná česká společnost FÉNIX TNT s.r.o. v programu Horizont 2020 s více než 15 mezinárodními projekty (s tématy energetická účinnost, obnovitelné zdroje, cirkulární ekonomika, nanomateriály a pokročilé technologie) hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: Project Manager - Business Analyst.

Náplň práce:

  • podpora firem v uvedení nových produktů a služeb na trh
  • analýza trhu, marketingové plány a strategie (identifikace potenciálních zákazníků, konkurence, dodavatelů a cen, tvorba marketingových kampaní)
  • posouzení nákladů životního cyklu (LCCA)
  • business plánování, business modely

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, ekonomického zaměření nebo marketingového oboru výhodou
  • znalost AJ na pokročilé úrovni, Italský jazyk (výhodou)
  • pokročilou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Adobe Suite výhodou
  • komunikativnost, flexibilitu, teamwork, time-management, samostatnost, organizační schopnosti, kreativita

Nabízíme:

  • flexibilní, zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
  • smlouvu na plný úvazek
  • atraktivní platové ohodnocení, vánoční bonus
  • příspěvek a stravné
  • cestování po Evropě
  • možnost dalšího vzdělávání
  • spolupráci s mezinárodními partnery
  • místo výkonu práce: Brno jih

Společnost
FÉNIX TNT s.r.o.
Adresa
Vídeňská 153/119b, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Italština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Média, reklama a PR, Ekonom, Finanční analytik, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Marketingový výzkum, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.