Hledáte zajímavé a perspektivní zaměstnání v prosperující firmě?

Firma congatec GmbH se sídlem v Německu je předním světovým výrobcem průmyslových počítačových modulů.
Pro svou vývojovou kancelář v Plzni hledá nového člena týmu na pozici:

Test System Engineer (znalost Linux a C/Python) - Plzeň

Náplň práce

  • spolupráce na dílčích projektech při vývoji procesorových modulů a jednodeskových počítačů
  • tvorba konceptů pro automatizované výrobní a vývojové testy
  • vývoj testovacích přípravků a podpora během jejich nasazování
  • o- definování HW a SW potřebného pro zkušební zařízení a testovací prostředí
  • o- vývoj a údržba specifického SW (boot loader, kernel a root file system) pro testovací systémy a prostředí
  • o- vytváření jednoduchého firmware/software pro testovací účely
  • o- tvorba a údržba testovací a systémové dokumentace (AJ)
  • o- implementace testů na základě projektových požadavků
  • o- předávání hotových testů do výroby
  • podílení se na vývoji nových konceptů pro budoucí zlepšování testovací strategie
  • spolupráce s dalšími odděleními a sdílení zkušeností v rámci týmu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru se znalostí programování (C, Python) nebo programátor s dobrou znalostí HW
  • zkušenosti s Linuxem (Linux Shell Scripting)
  • dobrou znalost českého a anglického jazyka
  • samostatnost, spolehlivost a dotahování věcí do konce

Nabízíme

  • motivující mzdové ohodnocení
  • 6 týdnů dovolené
  • firemní lekce angličtiny
  • možnost profesního růstu formou vzdělávání
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • atmosféru malé firmy v mezinárodním prostředí
  • mladý pracovní kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí s dobrou dostupností MHD

Společnost
congatec s.r.o.
Adresa
Brojova 2113/16, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Konstruktér, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.