Hledáme HR ŘEDITELE/ HR ŘEDITELKU

Kdo jsme: Všeobecný lékař je ryze česká společnost, která sdružuje ordinace praktických lékařů po celé ČR. Naším posláním je poskytovat pacientům nadstandardní zdravotní péči, založenou na osobním a lidském přístupu. Naši lékaři mají za sebou pevnou podporu administrativního týmu, v duchu našeho přesvědčení, že lékař má věnovat maximum času léčbě pacienta a minimum administrativním činnostem.

Koho hledáme:

Jste vhodný kandidát, v případě, že:

  • Umíte jasně a citlivě komunikovat
  • Jste otevřený a milý člověk s HR přístupem zaměřeným na lidi
  • Věříte více ve vlastní odpovědnost a samostatnost týmu než v direktivní manažerský přístup
  • Máte zkušenosti na obdobné vedoucí pozici v HR
  • Znáte HR procesy i z praxe
  • Orientujete se v související legislativě, sledujete a umíte implementovat legislativní změny
  • Umíte správně stanovit priority a jste proaktivní
  • Máte pokročilou znalost MS Office
  • Máte znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího

Náplň práce:

  • Kompletně zodpovídat za fungování HR procesů a řízení HR oddělení
  • Působit jako HR partner pro vrcholové vedení a manažery společnosti
  • Spolupracovat na řízení personální strategie a jejím dalším vývoji
  • Společně rozvíjet firemní kulturu společnosti
  • Vést HR projekty a další

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Flexibilní pracovní dobu s možností částečně pracovat z domova
  • Smysluplnou práci pro ordinace praktických lékařů
  • Možnost pracovat na svém rozvoji a rozvoji naší společnosti
  • Technické vybavení (notebook, smartphone – iOS nebo Android)
  • Nadstandardní lékařskou péči i pro širokou rodinu, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays, firemní rekreační objekty, manažerská a další školení, konference apod.

Datum nástupu: dohodou (možný ihned)

Plný úvazek

Lokalita: ČR (Benešov)

Měsíční mzda: 40 000 - 55 000 Kč netto

Společnost
Všeobecný lékař Welfare s.r.o.
Adresa
Vnoučkova 2008, Benešov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Personalistika a HR, HR ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Všeobecný lékař Welfare s.r.o., Kateřina Nevanová
773 545 225