Státní veterinární správa

Asistent/ka odboru pro vztahy s EU Státní veterinární správy

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • komunikativní znalost AJ
  • velmi dobrou znalost práce s MS Office
  • zkušenost s elektronickým systémem spisové služby výhodou, není však podmínkou
  • osobní iniciativu, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, flexibilitu, příjemné vystupování

Vaším úkolem bude:

  • činnosti koordinátora spisové služby, správa elektronického systému spisové služby e-spis pro odbor EU
  • zajišťování administrativní agendy odboru EU – vyřizování elektronické i analogové pošty, vedení agend a evidencí
  • organizace zahraničních služebních cest zaměstnanců odboru
  • komunikace v rámci úřadu, s dalšími orgány státní správy i orgány EU
  • zajišťování a zpracovávání podkladů dle pokynů
  • překlady jednoduchých textů nevyžadujících odbornou terminologii do/z AJ

Nabízíme:

  • služební poměr podle zákona č. 234/2014 Sb., zákon o státní službě
  • zaměstnanecké výhody státních zaměstnanců - 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, 6 dnů studijního volna v kalendářním roce, příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek z FKSP
  • možnost profesního i kariérního růstu v rámci úřadu, resortu i v rámci státní správy
  • finanční ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy s ohledem na dosažené vzdělání a délku odborné praxe - 9. platová třída; k platu osobní ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
  • program MultiSport
  • vstřícný a podporující přístup ke slaďování rodinného a osobního života státních zaměstnanců s výkonem služby

Adresa
Slezská 100/7, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 19 730 – 28 920 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Asistentka, Úředník, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Státní veterinární správa, Lucie Pelichová