SK Copywriter pro Samsung

Náplní pozice je adaptace globálního obsahu a tvorba produktových popisů Samsung pro Českou a Slovenskou republiku.
Jedná se o pozici s velkým důrazem na preciznost a detail.

Co bude vaším úkolem
• Adaptace textů pro produktové a marketingové stránky z angličtiny do slovenštiny, případně z češtiny do slovenštiny
• Tvorba nového zajímavého obsahu na míru produktů pro využití v e-commerce prostředí
• Spolupráce na tvorbě obsahu pro sociální sítě
• Optimalizace textů pro vyhledávače (SEO)
• Tvorba inspirativních článků pro blog Samsung Community
• Spolupráce v týmu českých a slovenských copywriterů

Co od vás očekáváme
• Min. 1 rok praxe kreativního psaní / copywritingu
• Perfektní znalost slovenského jazyka (stylistická i gramatická)
• Znalost SEO z textového pohledu výhodou
• Zájem o spotřební elektroniku a technologie (mobilní telefony, TV apod.)
• Pečlivost a spolehlivost, dobrý time management
• Velmi dobrá znalost anglického jazyka

Co nabízíme
• Stabilní pracovní prostředí, práci pro mezinárodního klienta
• Příležitost získat zkušenosti ze síťové agentury
• Moderní pracovní prostředí v těsné blízkosti metra Chodov
• Mobilní telefon a notebook, 5 týdnů dovolené + 4 refresh days, stravenky, Multisport karta, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Společnost
Cheil Germany GmbH, organizační složka
Adresa
V parku 2308/8, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Slovenština (Výborná), Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel