UOL otevírá zcela novou dimenzi v oblasti vedení účetnictví. Díky nám se stává celá účetní agenda rychlá, pohodlná a transparentní. Bližší info o nás najdete na uol.cz.

Specialista účtování faktur do našich poboček

Náplň práce

- účtování elektronických a fyzických dokladů v účetním systému
- kontrolování správnosti náležitostí dokladů
- komunikace se seniorní účetní
- úzká spolupráce s kolegy v rámci oddělení zpracování dokladů

Koho hledáme?

- baví tě účetnictví
- máš už základní zkušenosti a práce v oboru není pro tebe novinka
- min. SŠ vzdělání (výhodou ekonomického zaměření)
- jsi pečlivý a spolehlivý
- je pro tebe samozřejmostí dotahovat věci do konce a jsi zaměřený/á na řešenít

Co nabízíme?
- tykání :) všichni si u nás tykáme bez rozdílu věku, pozice, pohlaví…
- odpovídající platové ohodnocení, odměny dle výkonu a měsíční hodnocení
- firemní benefity (stravenkový paušál, sickdays, klouzavý začátek pracovní doby, příspěvek na volný čas…)
- přátelské prostředí a skvělý kolektiv
- preferujeme HPP, ale možnost i DPP při studiu VŠ

Společnost
UOL a.s.
Adresa
Kralupská 2457, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav – Brandýs nad Labem
Vídeňská 188/119d, Brno – Dolní Heršpice
Tovární 1335/49, Olomouc – Hodolany
Bělehradská 582, Pardubice – Polabiny
Pekařská 695/10a, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

UOL a.s., Jana Jáčová
602 251 766