Vegetariánská restaurace

OFFICE MANAGER RESTAURACE

Do našeho týmu vegetariánské restaurace hledáme samostatného, sympatického člověka pro práci v kanceláři a správu skladového hospodářství.

Náplň práce:

  • Vedení běžné agendy kanceláře – email, datová schránka, kancelářské potřeby, operativní řešení problémů.
  • Kompletní zpracování personalistiky – příprava a evidence pracovních smluv, databáze zaměstnanců, vedení docházky, GDPR, BOZP a PO, vyřizování požadavků zaměstnanců – potvrzení na úřady, roční zúčtování.
  • Práce na PC (Septim – pokladní a skladový program, MS Office – Excel, Word, Power Point, Google disc).
  • Vedení skladového hospodářství – objednávky zboží, zpracování dodacích listů a přijatých faktur, inventury, receptury.
  • Správa účetních dokladů, příprava podkladů pro externí účetní, vedení pokladny a správa bankovního účtu, komunikace s dodavateli.
  • Zajištění oprav, servisů a revizí.
  • Asistence manažerům restaurace.
  • Reporting a analýzy.
  • Kooperace s externím IT a Marketingových specialistou.
  • Organizace firemních akcí a workshopů.

Požadujeme:

  • Samostatnost a zároveň schopnost spolupráce s s manažery restaurace, šéfkuchařem a vedením společnosti.
  • Vstřícnost a komunikační dovednosti
  • Pečlivost.
  • Zkušenosti z provozu restaurace.
  • Zkušenosti s prací v excelu.
  • Znalosti základů ekonomiky a personalistiky.

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Práci na plný úvazek - krátký dlouhý týden
  • Pracovní doba 10:30-14:30 a 18-23.00.
  • Jídlo a pití během směny zdarma.
  • Platové ohodnocení: 27 000 – 50 000Kč/měsíc.
  • Předpokládaný nástup květen/červen 2021 (dle vývoje situace s Covid 19).

Společnost
BUDDHA s.r.o.
Adresa
Týnská ulička 1064/6, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Gastronomie a pohostinství, Administrativní pracovník, Office Manager, Pracovník back office, Vedoucí/manažer restaurace, Zaměstnanec provozu restaurace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

BUDDHA s.r.o., Lenka Verzichová