Horton International Czech s.r.o. je celosvětově působící firma, která poskytuje svým zákazníkům kvalitní služby v oblasti vyhledávání středního a vyššího managementu, lidských zdrojů a rozvoje společnosti.

Technical Manager / Product Manager

Pro našeho klienta, zavedenou zahraniční výrobní společnost s výjimečným postavením na trhu ve svém segmentu, hledáme vhodného kandidáta/-tku na pozici Technical Manager / Product Manager.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za portfolio produktů pro regiony CZ, SK, HU – regionální technický produktový manažer a podpora prodejního týmu
  • Vedení dvoučlenného produktového týmu
  • Komunikace s B2B zákazníky - pomoc s aplikačními a výrobními procesy na straně zákazníka, validace, certifikace, řešení technických požadavků, připomínek a stížností
  • Úzká spolupráce s prodejním týmem, podpora prodeje, organizace školení
  • Podpora při vývoji nových a vylepšení stávajících produktů – zodpovědnost za životní cyklus výrobku, spolupráce s místními prodejními organizacemi, zákazníky a jinými tržními zdroji, zavádění nových produktů
  • Monitoring trhu v daném segmentu

Pozice vyžaduje

  • Předchozí zkušenost na obdobné pozici - technický / produktový management (ideálně v mezinárodní společnosti, ze segmentu technických stavebních prvků a produktů)
  • AJ + ČJ / SJ na velmi dobré komunikativní úrovni
  • Prozákaznický přístup, dobré komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost
  • ŘP sk. B – aktivní řidič, ochota častého cestování v regionu CZ, SK, HU
  • Technické vzdělání

Firma nabízí zázemí zavedené zahraniční společnosti s vlastními produkty, motivující platové ohodnocení (fix + bonus), home office, služební vozidlo i k soukromému použití + veškeré vybavení, 5 týdnů dovolené, produktové zaškolení.

Lokalita pracoviště – zázemí firmy se nachází v Brně, nicméně kandidát/-ka může být i z jiné lokality umožňující dobře obsluhovat zákazníky v celém regionu CZ, SK, HU. Je možné pracovat formou home office.

Společnost
Horton International Czech s.r.o.
Adresa
okres Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Horton International Czech s.r.o., Anna Pincová